لیست برند های معتبر خودرویی سال 2018

به تازگی لیست برند های معتبر خودرویی سال 2018 منتشر شد و مورد اعتمادترین برندها از دید مشتریان و خریداران دنیای خودرو در این سال مشخص شدند.

موسسه J.D Power موسسه ای امریکایی و غیر دولتی است که در زمینه کیفیت سنجی خودروها و برنده های روز به مشتریان اطلاعات و مشاوره می دهد و به طور مستقل ارزیابی های خود را همه ساله و یا دوره ای منتشر و در دسترس شهروندان قرار می دهد.

لیست برند های معتبر خودرویی سال 2018 J.D Power موسسه ای امریکایی و غیر دولتی

 

این موسسه طبق روال هر سال و در ماه فوریه لیستی از معتبر ترین برندهای فعال در صنعت خودرو منتشر می کند که می تواند هم منبع جامعی برای خریداران و هم کمپانی های خودروسازی جهت آشنایی بیشتر با علایق و رضایت مشتریان از خودروهای برند های مطرح جهانی است.

لکسوس، برندی پیشتاز در رضایت و کیفیت

طبق اطلاعات منتشر شده از موسسه مذکور، برند ژاپنی و زیر مجموعه کمپانی تویوتا موفق شد در ارزیابی های سالانه این سازمان که از مشتریان برند های مختلف در مقیاسی وسیع صورت گرفته ، عنوان مورد اعتماد ترین برند خودرویی در سطح جهان را متعلق به خود کند.

لیست برند های معتبر خودرویی سال 2018 لکسوس، برندی پیشتاز در رضایت و کیفیت

مهمترین معیار و پارامتری که این موسسه امریکایی در بررسی های خود به آن تکیه کرده گزارش کمترین مشکلات خودرو از سوی خریداران و مشتریان برند های متفاوت بوده است.

نکته قابل توجه در این گزارش این است که شرکت لکسوس برای هفتمین سال متوالی موفق به دریافت چنین رتبه ای شده است و همین عامل به روشنی تعهد این برند ژاپنی را به مقوله کیفیت و رضایت مشتری منعکس می سازد.

در لیست برندهای معتبر خودرویی سال 2018 ، موسسه جی دی پاور همچنین لیست خودروهای قابل اعتماد در هر کلاس را نیز منتشر کرد که سهم نشان های تویوتا و لکسوس بیش از سایر خودروسازان بوده است و شاید علت اصلی انتخاب برند لکسوس به عنوان برند معتبر ار بتوان در همین عامل جستجو کرد.

لیست برند های معتبر خودرویی سال 2018 کلاس خودروهای هاچ بک های لوکس، لکسوس CT و در کلاس شاسی بلندهای متوسط لکسوس RX، در کلاس سدان سایز متوسط لوکس لکسوس GS و در کلاس سدان های بزرگ نیز لکسوس ES موفق به کسب لقب مورد اعتماد ترین خودرو گردیده اند.

در کلاس خودروهای هاچ بک های لوکس، لکسوس CT و در کلاس شاسی بلندهای متوسط لکسوس RX، در کلاس سدان سایز متوسط لوکس لکسوس GS و در کلاس سدان های بزرگ نیز لکسوس ES موفق به کسب لقب مورد اعتماد ترین خودرو گردیده اند.

لیست برند های معتبر خودرویی سال 2018ب رند تویوتا نیز با مدل های تاکوما در کلاس پیکاپ های متوسط و پریوس در کلاس هیبریدی ها توانست عناوین بزرگی را از این موسسه کسب نماید.

برند تویوتا نیز با مدل های تاکوما در کلاس پیکاپ های متوسط و پریوس در کلاس هیبریدی ها توانست عناوین بزرگی را از این موسسه کسب نماید.

منبع : Asrekhodro.com

مطالب مرتبط:

نقد و بررسی لکسوس RX350