معرفی کیا K900 جدید در نمایشگاه نیویورک

خودرو کیا K900 جدید در نمایشگاه نیویورک 2018 رونمایی خواهد شد. K900 جدید در واقع نسل دوم این سدان پرچمدار کره ای به شمار می رود که در سال 2012 اولین نسل آن به بازارهای جهانی عرضه شد. 

این خودروساز کره ای تیزری از نسل بعدی K900 منتشر کرده است که دارای برخی تغییرات به منظور افزایش فروش خواهد بود. کیا K900 به عنوان مدل 2015 در بازار ایالات متحده معرفی شد اما در بازارهای دیگر از سال 2012 با نام K9 یا Quoris به فروش می رسد. اما این سدان در کلاسی که کیا انتظار داشت عملکرد چشم گیری نداشته است و از این رو کیا امیدوار است با سدان باز طراحی شده خود بتواند سهم فروش خود را در بازار ارتقا ببخشد.

خودرو کیا K900 جدید در نمایشگاه نیویورک رونمایی می شود

مدل های جدیدتر کیا از جمله استینگر، مشتریان و رسانه ها را تحت تاثیر قرار داده اند. جای تعجب نیست اگر تغییراتی قابل توجه روی K900 اعمال شود و این خودرو همانند خودرو مذکور از طراحی جذاب و گیرایی بهرهمند شود قطعا رقابت بهتری در کلاس خودروهای لوکس خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر از سدان جدید کیا

اطلاعات زیادی از این مدل جدید در دست نیست اما گفته می شود که کشیده تر و ظریف تر از مدل کنونی آن خواهد بود.

کیا در این مورد اطلاعاتی زیادی ارائه نکرده اما اعلام کرده که K900 به تکنولوژی های جدیدی مجهز می شود که هدف آن ها ارتقای ایمنی و راحتی بیش تر راننده است.

خودرو کیا K900 جدید در نمایشگاه نیویورک رونمایی می شود

گمان می رود برخی ویژگی های کمکی پیشرفته رانندگی مثل ترمز اضطراری فعال، سامانه هشدار تغییر خط حرکت، سامانه جلوگیری از برخورد با خودروی جلویی در این خودرو جدید نیز استفاده شود علاوه بر این موارد به نظر می رسد تکنولوژی نیمه خودران نیز می تواند برای آن ارائه گردد.

برای اینکه اطلاعات و جزئیات بیشتری از این سدان کره ای بدست آوریم باید تا زمان رونمایی از کیا K900 جدید در نمایشگاه نیویورک صبر کنیم. لازم به ذکر است این نمایشگاه قرار است در ماه آوریل در این ابر شهر زیبا برگزار گردد.

منبع :khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

انتشار تصاویر رسمی کیا سید ۲۰۱۹ در اینترنت