انتشار تصاویر رسمی از استون مارتین ونکویش زاگاتو اسپید استر ۲۰۱۷

کمپانی ایتالیایی استون مارتین روابطش با خانه طراحی زاگاتو ایتالیایی ادامه خواهد داد. در سال گذشته شاهد رونمایی استون مارتین ونکویش زاگاتو ۲۰۱۷ با طراحی خاص و جذاب بوده ایم. پس از مدتی نیز استون مارتین ونکویش زاگاتو ولانته ۲۰۱۷ پا به بازار گذاشت. تا اینکه به تازگی نیز شاهد انتشار تصاویری رسمی از استون مارتین ونکویش زاگاتو اسپید استر ۲۰۱۷ (SpeedSter) بوده ایم.

شرکت زاگاتو، شرکتی ایتالیایی است که در زمینه طراحی خودرو فعالیت می کند و علاوه بر شرکت انگلیسی استون مارتین با کمپانی هایی همچون لامبورگینی و BMW نیز همکاری هایی داشته و به صورت مشترک خودروهای زیبا و اسپرتی را به جهانیان معرفی نمودند.

همکاری این شرکت ایتالیایی با شرکت انگلیسی استون مارتین، سابقه ای بس طولانی داشته و اولین مدلی که با همکاری مشترک دو طرف به تولید رسیده به سال ۱۹۶۰ و با مدل DB4 GT ZAGATO 1960 بوده است. کماکان این دو هر از چند گاهی مدل های مشترکی را به تولید رسانده و اراده دو طرف بر ادامه همکاری های مشترک تاکید دارد.

همان طور که در قسمت فوق عنوان شد به تازگی نسخه دیگری از زاگاتو با نام استون مارتین زاگاتو اسپید استر ۲۰۱۷  توسط این کمپانی انگلیسی معرفی شد. با تولید این مدل تعداد مدل های ونکویش زاگاتو به ۳ مدل رسیده است.

مدل شوتینگ بریک (Shooting Brake) در راه است

اخبار و اطلاعات منتشر شده نشان می دهد در این هفته یک نسخه جدید دیگر نیز به این خانواده اضافه خواهد شد و آن استون مارتین ونکویش زاگاتو شوتینگ بریک خواهد بود. با پیوستن این مدل زاگاتو به نسخه های ونکویش تعداد اعضای خانواده استون مارتین ونکویش زاگاتو به ۴ خودرو ارتقا پیدا کرده است. در همین حال، به نظر می رسد نسخه شوتینگ بریک در فرم تولید نهایی خود باشد.

انتظار می رود تولید این مدل در سال ۲۰۱۸ آغاز گردد و جزئیات حاکی از آن است که استون مارتین ونکویش زاگاتو شوتینگ بریک دارای یک سقف کاذب گسترده است که شامل طراحی سقف دوگانه حبابی زاگاتو و تزئینات شیشه ای است که اجازه می دهد نور به داخل کابین وارد شود.

گرچه این خودرو اسپرت رونمایی رسمی نشده اما تصویر رندر شده از آن را می توانید در بخش زیر مشاهده نمایید.

مطالب مرتبط :

استون مارتین روی نسخه S مدل DB11 کار می کند