هیوندای ولوستر جدید در آستانه رونمایی

هیوندای ولوستر جدید در آستانه رونمایی در نمایشگاه خودرو دیترویت است. نسل فعلی هیوندای ولوستر از سال 2011 در بازار حضور دارد و این مدت زمان طولانی، باعث شده این خودروی هاچ بک اسپرت، تا حدودی توانایی رقابت با رقبا را از دست بدهد.

هیوندای ولوستر 2013

با وجود اینکه در دو یا 3 سال اخیر خبرهایی مبنی بر توقف تولید مدل ولوستر در رسانه ها و محافل خودرویی شنیده می شد اما انتشار تیزرها و تصاویر جاسوسی از این خودروها در مکان های مختلف، خط بطلانی بر این نظرات کشیده و نشان می دهد هیوندای به طور جدی در پی توسعه و آماده سازی نسل جدید خودروی اسپرت خود است.

انتشار تصاویری جدید از ولوستر جدید

به تازگی، تیزری تصویری از هیوندای ولوستر جدید توسط کمپانی منتشر شده است که گرچه نمای ظاهری خودرو را به طور کامل نمایش نمی دهد اما با این حال پی بردن به سبک طراحی ولوستر جدید، خالی از لطف نیست.

ولوستر جدید که در تصویر نمایش داده می شود دارای رنگ بدنه خاکستری است و در نمای جلو از جلو پنجره شش ضلعی خاص هیوندای و چراغ های جدید همراه با Daylight بهره می برد. در نمای کنار نیز طراحی هاچ بک جدید هیوندای تا حدودی شبیه نسل فعلی است.

هیوندای ولوستر جدید در آستانه رونمایی در نمایشگاه دیترویت 2018هیوندای ولوستر جدید در آستانه رونمایی در نمایشگاه دیترویت 2018

در نمای عقب نیز، این خودرو از سیستم اگزوز دو گانه که در وسط سپر عقب جای گرفته است بهره می برد. همچنین چراغ های عقب در مدل جدید ولوستر به شیشه های عقب وصل شده اند که بخش جذابی را به وجود آورده است.

هیوندای ولوستر جدید در آستانه رونمایی در نمایشگاه دیترویت 2018

انتظار می رود هیوندای ولوستر جدید در دو نسخه معمولی و نسخه عملکردی N عرضه شود که به احتمال قوی شاهد رونمایی از نسخه معمولی آن در نمایشگاه ماه جاری در ایالات متحده خواهیم بود.

در مدل پایه ولوستر جدید، شاهد یک موتور 2 لیتری تنفس طبیعی خواهیم بود که توانایی تولید قدرتی به میزان 160 اسب بخار را خواهد داشت که با یک گیربکس 6 سرعته دستی یا خودکار عرضه می شود. همچنین برای مشتریانی که خواهان قدرت بیشتری هستند پیشرانه 1.6 لیتری توربو 200 اسب بخاری با گیربکس دو کلاچه هفت سرعته خودکار یا 6 سرعته دستی ترتیب داده شده است.

مطالب مرتبط :

هیوندای ورنا خودرو سال 2018 هند شد