BMW X2 2018 بعدی در مجموعه جدیدی از عکسهای مخفی با پوشش استتاری خاصی در هفته جاری منتشر شده است،

این شیوه استتار برای نخستین بار بود که برای این SUV کوچک مورد استفاده قرار گرفت پوششی با سبک رنگ های سیاه، سفید، نارنجی و زرد. این تصاویر بهترین تصاویری است که تا بحال منتشر شده است.

در تصاویر ثبت شده، این خودرو به نظر می رسد به طور گسترده ای از نظر طراحی جلو با X1 شباهت داشته باشد. اما در نمای عقب از طراحی سری یک الهام گرفته است. طرح کلی این مدل از BMW تقریبا شبیه همان طرح مفهومی X2 است که در نمایشگاه پاریس سال گذشته به نمایش عموم در آمد.

صاویر فوق هیچ جزئیات فنی جدیدی در مورد کراس وور جدید کمپانی BMW ارائه نمی دهد، گرچه ما می دانیم که X2 دارای ساختاری شبیه به X1 و همین طور با چندین مدل دیگر در این برند مثل BMW سری ۲ اکتیو تورر و برند زیر مجموعه گروه BMW همچون مینی کانتری من است.

برای BMW، هر کراس اوور جدید از اهمیت حیاتی برخوردار است، با توجه به اینکه درصد فروش بالایی از سال گذشته متعلق به خانواده “X” بوده است که پرچمدار این مدل ها، X5 است.

اعتقاد بر این است که BMW می تواند اولین نمونه های تولیدی X2 خود را به زودی به نمایشگاه بین المللی خودرو فرانکفورت ارسال کند و در واقع رونمایی رسمی از آن در این مکان روی خواهد داد.

منبع : Caradvice.com.au

مطالب مرتبط :

تصاویر جاسوسی از بی ام و سری ۳ مدل ۲۰۱۹