اولویت های مدیر آئودی

در این بخش قصد داریم به اولویت های مدیر آئودی در این کمپانی آلمانی از زبان خودش بپردازیم. اگر عاشق سرعت هستید، حتما با محصولات اسپرت آئودی آشنایی دارید قطعا نمی‌توانید از کنار آن‌ها بی‌تفاوت عبور کنید.

به گزارش اخبار خودرو ، استفان وینکلمن (Stefan Wikman)، رئیس آئودی اسپرت و کسی که روزی سکان هدایت لامبورگینی را بر عهده داشت، پس از نشستن پشت فرمان RS5 – ۴۴۴ اسب بخاری در مورد هر چیزی که در دنیای آئودی و سرعت وجود دارد، صحبت کرد.

اولویت های مدیر آئودی

او در پاسخ به سوال اولویت شما در آئودی چیست پاسخ می دهد :

قطعا RS شاسی‌بلند جز اولین اولویت های مدیر آئودی است و دلیلش را هم به شما می‌گویم. وقتی شما برند را خلق می‌کنید، باید سبد مناسبی از محصولات را هم داشته باشید. ما R8 را داریم و از آن مشتقاتی در بخش‌های مختلف خواهیم داشت.

اولویت های مدیر آئودی ما هر محصولی بیرون بدهیم بخشی از کلیت ما خواهد بود. مساله تعداد محصول نیست بلکه مساله حسی است که برند ما ایجاد می‌کند. در عین حال باید این مساله را مدنظر داشت که ما برند کوچکی هستیم و باید قایق خود را به سمت آب‌های بی‌خطر ببریم. این به معنای برداشتن گام‌هایی آهسته در مسیر تولید محصولات برقی هم است.

اولویت های مدیر آئودی

او همچنین در مورد اینکه آیا آئودی قصد ورود به دنیای ابر خودروها را دارد عنوان کرد : اولویت اصلی ما فراهم آوردن شرایط برای ورود به دهه آینده است. من تنها یکسال است که به اینجا آمده‌ام. مسائلی مثل ورود به عرضه خودروهای برقی و سایر موارد اکنون صد در صد دنیای مرا فتح کرده‌اند.

مطالب مرتبط :

آئودی SQ2 ؛ جذاب، اسپرت و پرقدرت

آئودی Q8 2019 رسما قیمت گذاری شد

با E-Tron اولین خودرو برقی آئودی آشنا شوید