شاسی بلند فراری از ایده تا واقعیت!

مدیر عامل فراری گفت که او ترجیح می دهد ضرب و شتم شود تا اینکه اجازه ساخت فراری ساخت SUV را بدهد. سرجیو مارچیونه همانطور که در سال جاری سود کمپانی را تثبیت کرد، به نظر می رسید کاملا مایل به بازی کردن با قوانین بازار است!

اولین شاسی بلند فراری

همانطور که در گزارش Autocar آمده است. اسب پرشور فراری همانند دیگر رقبای خود مثل لامبورگینی اوروس، آستون مارتین DBX و به نوعی بنتلی بنتایگا و رولزرویس کولینان. به فکر ساخت نسخه ای از SUV است که شاید F16X نامیده شود گرچه فراری اصرار دارد چیزی را که SUV نامیده می شود به خودروی خود تولیدی خود اطلاق نشود.

در یک نشست، Enrico Galliera، فرماندار تجاری Ferrari اعلام کرد: “ما یک SUV تولید نمی کنیم، زیرا SUV یک ماشین اسپرت نیست البته می تواند سریع باشد، اما این یک ماشین اسپرت واقعی نخواهد بود ما خودروی چهار درب را تولید نمی کنیم، در حالی که چهار درب می تواند سریع باشد، با این وجود یک ماشین اسپرت نیست. با این سخنان انریکو گالریا موضوع گیج کننده شده است.

شاسی بلند فراری از ایده تا واقعیت!

تحلیلگران خودرو ادعا می کنند شاسی بلند فراری، FUV  لقب می گیرد. گاریا معتقد است که آینده Ferrari در واقع خودرویی چهار درب خواهد بود که با درب های عقب انتظار می رود دارای سیستم تنظیم هوشمند و پنهان باشد. طبق گزارش اصلی که توسط ما چند روز پیش پوشش داده شد، فراری F16X در واقع خودرویی چهار چرخ است که دارای پیشرانه ای از نوع هیبریدی از طریق ترکیب یک موتور الکتریکی با یک موتور ۸ سیلندر است.

منبع : Autoevolution.com

بیشتر بخوانید :

نقد و بررسی فراری 812 سوپرفست 2018

بررسی لامبورگینی هوراکان پرفورمانته 2018

آمادگی لامبورگینی جهت ثبت یک رکورد جدید

بررسی مازراتی گرن توریسمو 2018

نگاهی عمیق به آلفارومئو استلویو 2018