مدیر عامل فراری گفت که او ترجیح می دهد ضرب و شتم تا اینکه اجازه ساخت فراری ساخت SUV را  بدهد. سرجیو مارچیونه همانطور که در سال جاری سود کمپانی را تثبیت کرد، به نظر می رسید کاملا مایل به بازی کردن با قوانین بازار است!

همانطور که در گزارش Autocar آمده است. اسب پرشور فراری همانند دیگر رقبای خود مثل لامبورگینی اوروس، آستون مارتین DBX و به نوعی Bentley Bentayga و Rolls-Royce Cullinan. به فکر ساخت نسخه ای از SUV است که شاید F16X نامیده شود گرچه فراری اصرار دارد چیزی را که SUV نامیده می شود به خودروی خود تولیدی خود اطلاق نشود.

در یک نشست، Enrico Galliera، فرماندار تجاری Ferrari اعلام کرد: “ما یک SUV تولید نمی کنیم، زیرا SUV یک ماشین اسپرت نیست البته می تواند سریع باشد، اما این یک ماشین اسپرت واقعی نخواهد بود ما خودروی چهار درب را تولید نمی کنیم، در حالی که چهار درب می تواند سریع باشد، با این وجود یک ماشین اسپرت نیست. با این سخنان انریکو گالریا موضوع گیج کننده شده است.

suv

تحلیلگران خودرو ادعا می کنند SUV فرای، FUV  لقب می گیرد. گاریا معتقد است که آینده Ferrari در واقع خودرویی چهار درب خواهد بود که با درب های عقب انتظار می رود دارای سیستم تنظیم هوشمند و پنهان باشد. آیا Mazda RX-8 تواند به عنوان طرحی الهام بخش در طراحی  فراری مورد استفاده قرار گیرد؟

فراریفراری

طبق گزارش اصلی که توسط ما چند روز پیش پوشش داده شد، فراری F16X در واقع خودرویی چهار چرخ است که دارای پیشرانه ای از نوع هیبریدی از طریق ترکیب یک موتور الکتریکی با یک موتور ۸ سیلندر است.

منبع : Autoevolution.com