ما قصد داریم در مورد رکورد “قدرتمندترین هاچ بک داغ” صحبت کنیم، که این رکورد تنها تا سال ۲۰۱۸ می تواند توسط آئودی RS3 حفظ شود، چرا که احتمالا پس از معرفی A45 جدید این عنوان به این خودروی ۳ ستاره بازگشت خواهد کرد.

تا آن زمان، ماموریت ۲۰۱۹ مرسدس AMG A45 در نهایت آزمایش با یک بدنه تولید شده خواهد بود و البته این تست و آزمایش فنی با یک استتار سنگین در حال انجام شدن است.

 

کمی تصور و نگاه دقیق به مرسدس بنز مفهومی Vision A Sedan، احتمالا به شما کمک خواهد کرد تا بدانید که نسخه نهایی خودروی تولیدی مذکور چه ظاهری خواهد داشت. در این بین یکی از ویژگی شگفت انگیز این هاچ بک اسپرت، ارتفاع کم آن از زمین است.

مرسدس بنز

معرفی یک زبان طراحی کمی متفاوت، جایی که همه  تغییرات غیر ضروری در بدنه تقریبا از بین رفته است، A45 AMG احتمالا مدلی کاملا متفاوت خواهد بود.

از آنجایی که نسخه فعلی A45 AMG با کمک مهندسان فرمول ۱ در برکلی ایالات متحده توسعه داده شده، برخی از افراد می گویند که A45 بعدی در مسیر دوگانه ملایمی قرار گرفته و با تکنولوژی الهام گرفته از برنده ترین خودروهای فرمول F1 در چند سال گذشته به دنبال افزایش راندمان و قابلیت های خودرو است و این عمل صرفا به خاطر مصرف سوخت بهتر نخواهد بود.

A45

به رغم شایعات قبلی، هیچ اشاره ای به یک سیستم چهار چرخ محرک برای مدل ۲۰۱۹ A45 نشده است و هنوز اطلاعاتی در این خصوص به بیرون درز نکرده است. اما ا این وجود انتظار می رود مرسدس مسیری مخالف رقبای خود یعنی آئودی RS3 و BMW M140 را طی کرده و هاچ بک دو دیفرانسیل را روانه بازار فروش کند.

منبع : www.autoevolution.com