با مرسدس بنز E کلاس استیشن 4*4 بیشتر آشنا شوید

گاهی اوقات شما فقط باید خودتان آن چیزی را که می خواهید بسازید. یورگن ایبرل، مهندس طراحی در مرسدس بنز و تیمش، یک بنز استیشن آفرود یا همان روباه بزرگ صخره نورد ساختند با نام E-Class All Terrain 4*4.

مرسدس بنز e class all terrain استاندارد

قبل از اینکه کتابچه راهنمای خود را بیرون بیاورید، باید بدانید که این فقط یک عکس و البته نمونه ای کانسپت است و در حال حاضر برنامه ای برای فروش آن وجود ندارد. آقای ایبرل در این رابطه به Autocar می گوید که این خزنده خانواده E کلاس از G500 4*4 الهام گرفته است.

با مرسدس بنز E کلاس استیشن 4*4 بیشتر آشنا شویدبا مرسدس بنز E کلاس استیشن 4*4 بیشتر آشنا شوید

او می گوید که می خواهد ببیند آیا یک وسیله نقلیه مشابه می تواند محورها و ساختار G500 پیوند بخورد و در مکان های ناهموار قابل پیاده سازی باشد. چند ماه طول کشید تا بنز استیشن آفرود E-Class All-Terrain ساخته شود مدلی که دو برابر نسخه استاندارد ارتفاع دارد. فاصله گلگیرها تا چرخ ها ۱۶ اینچ است و رینگ ها نیز ۸ اینچ بزرگتر شده و چرخ ها نیز ۲۰ اینچی می باشند.

با مرسدس بنز E کلاس استیشن 4*4 بیشتر آشنا شوید

تست رانندگی اولیه ۴ × ۴ ² All-Terrain در مرکز تست و فناوری جدید Immendingen نشان می دهد قابلیت های جاده ای امیدوار کننده ای را نشان می دهد. “مایکل کلز، مهندس ارشد کلاس E، در این رابطه می گوید : “به لطف بالا بردن تعلیق و محورها، ۴x4 ² All-Terrain قادر است حتی سخت ترین صخره و سنگ های جاده مواجه شود – این یک راننده واقعا ماهر است.”

با مرسدس بنز E کلاس استیشن 4*4 بیشتر آشنا شوید

به نظر می رسد بنز استیشن آفرود ، برای تعطیلات آخر هفته بسیار مناسب باشد. امیدواریم مرسدس چراغ سبز تولید محدود این خودرو را نشان دهد.

منبع : Motortrend.com

مطالب بیشتر :

X کلاس، اولین پیکاپ مرسدس بنز  به زودی رونمایی میشود

تست مرسدس بنز AMG GT4 جدید در جاده های عمومی

فیس لیفت بنز کلاس G توسط جاسوسان شکار شد!

ویژن میباخ 6 کابریولت توسط مرسدس بنز معرفی شد

درگ جذاب بین شاسی بلندهای بنز و بی ام و + ویدئو