بی ام و سری یک در حال گذراندن تست زمستانی

سری یک، هاچ بک محبوب کمپانی بی ام و محسوب می شود که آخرین ماه های تولید خود را به پایان می رساند در حال گذراندن آزمایشات جاده ای نسل آینده در مسیرهای برقی با پوششی استتار شده است. بی ام و سری یک قصد دارد با نیرویی تازه، به جنگ رقبای اصلی خود برود.

این خودرو، رقبای قدرتمندی را در بازار همچون آئودی A3، مرسدس A کلاس، لکسوس CT، ولوو V40 و اینفینیتی Q30 رو به روی خود می بیند.

جزئیات هاچ بک جدید بی ام و

طبق گمانه زنی ها و تصاویر جاسوسی گرفته شده از محصول جدید، نسل آینده بی ام و سری یک از نسل فعلی خود از ظاهری اسپرت تر برخوردار شده و از کابین جادار تری نسبت به قبل برخوردار است.

بی ام و سری یک در حال گذراندن تست زمستانی

همچنین کمپانی باواریایی در نسل آینده از پلت فرم جدیدی برای هاچ بک خود بهره خواهد برد که این امکان را به این مدل خواهد داد تا وظیفه انتقال قدرت از چرخ های جلو به چرخ های عقب محول گردد. علاوه بر این قرار است این مدل صرفا در کلاس 5 درب تولید و عرضه شود.

بی ام و سری یک در بحث پیشرانه با تغییراتی همراه بوده است. کمپانی آلمانی بی ام و قصد دارد تمامی مدل های 6 سیلندر را از خط تولید سری یک خارج کند و همچنین در کنار مدل های بنزینی، نسخه پلاگین هیبرید را نیز در به لیست پیشرانه ها اضافه خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

نقد و بررسی بی ام و سری 3 گرن توریسمو 2017 + گالری تصاویر