رونمایی از بی ام و سری 7 Edition 40 Jahre در فرانکفورت

به مناسبت جشن ۴۰ سالگی تولد BMW سری ۷ ، مدل محدودی را در نمایشگاه بین المللی خودرو فرانکفورت در ماه سپتامبر نمایش می دهد. طبق اطلاعات منتشر شده، فقط ۲۰۰ نسخه از بی ام و سری 7 Edition 40 Jahre تولید خواهد شد.

رونمایی از بی ام و سری 7 Edition 40 Jahre

صندلی هایی آیرودینامیک، رینگ های آلیاژی ۲۰ اینچی، نشان مخصوص ۴۰ سالگی BMW سری ۷ روی رکاب خودرو و داشبورد کابین و البته دو رنگ خاص با نام های مروارید یخی متالیک و  آبی نفتی متالیک.

رونمایی از بی ام و سری 7 Edition 40 Jahre

در داخل، صندلی های چرمی را با رنگ های دودی سفید و یا دودی سیاه می توان سفارش داد. همچنین می توان از رنگ قهوه ای نزدیک به رنگ چوب نیز استفاده کرد. سقف نیز از رنگ دودی سفید و کفپوش کابین نیز به رنگ دودی پوشیده شده است. چنین ترکیب رنگی همچنین در ناحیه داشبورد و پشت سری صندلی ها و دیگر نواحی نیز یافت می شود.

رونمایی از بی ام و سری 7 Edition 40 Jahre

قدرتمندترین پیشرانه در نظر گرفته شده در میان دیگر پیشرانه هایی که برای این خودرو قابل سفارش است یک موتور ۱۲ سیلندر است که توانایی تولید ۶۰۰ اسب بخار قدرت را داراست.

خودروی BMW 40 Jahre هم در نسخه بدنه استاندارد و هم با بدنه ای کشیده و طویل قابل انتخاب است.

رونمایی از بی ام و سری 7 Edition 40 Jahre

به گفته بی ام و تعدادی از این نسخه های ویژه BMW سری ۷ احتمالا به بازار ایالات متحده نیز راه می یابند گرچه هنوز قیمت و مشخصات فنی آن هنوز در دسترس نیست.

منبع : www.motortrend.com

مطالب مرتبط :

نسل جدید بی ام و M5 رسما معرفی شد

درگ جذاب بین شاسی بلندهای بنز و بی ام و

بی ام و سری 8 در مراحل پایانی ساخت قرار دارد

بی ام و X5 جدید در حال گذراندن تست جاده ای

نقد و بررسی بی ام و سری 3 گرن توریسمو 2017