شورلت کامارو 1100 اسب بخاری به جنگ دوج دیمون میرود!

در اواخر ماه گذشته، ما درباره نخستین شورلت کامارو 2017 صحبت کردیم که به طور جدی از مرز ۱۰۰۰ اسب بخار عبور کرد و همانطور که ما قصد گفتن در مورد خودروی عضلانی ۱۱۰۰ اسبی را داشتیم، اکنون در مورد این موضوع صحبت می کنیم تا به شما نشان دهیم چه چیزی می تواند این هیولا را در شتاب ۴۰۰ متر (درگ) متوقف کند.

به تازگی شورلت کامارو ZL1 را در پیست سرعت دیدیم که از ۱۱۰۰ اسب بخار قدرت برخوردار بوده و در تست آزمایش فنی بوده است. این خودروی عضلانی امریکایی توانست ۴۰۰ متر را در زمان ۹٫۵ ثانیه طی کند و حداکثر سرعت ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت (۱۵۲ مایل بر ساعت) را به ثبت رساند. این اعداد و ارقام به این معنی است که سریع ترین (شتاب) و پرسرعت ترین (حداکثر سرعت) ماشین در نوع خود است.

شورلت کامارو 1100 اسب بخاری به جنگ دوج دیمون میرودشورلت کامارو 1100 اسب بخاری به جنگ دوج دیمون میرود

این تست ها نشان می دهد که ZL1 مستقیما به دنبال آن هست تا بتواند Dodge Challenger SRT Demon را پشت بگذارد خودرویی هم کلاس که از موتور ۶٫۲ لیتری ۸ سیلندر تغذیه کرده و از ۸۴۰ اسب بخار قدرت و ۱۰۴۵ نیوتن متر گشتاور برخوردار بوده و برای طی کردن ۴۰۰ متر به ۹٫۶۵ ثانیه زمان نیاز دارد و حداکثر سرعت آن در انتهای مسیر درگ به ۱۴۰ مایل در ساعت (۲۲۵ کیلومتر بر ساعت) می رسد.

Dodge Challenger SRT Demon

شاید دوران پادشاهی دوج SRT دیمون بر سریع ترین خودروی تولید انبوه جهان به سر آمده باشد و به زودی باید تاج و تخت را به رقیب قدر خود کامارو واگذار کند. بدیهی است که ما فقط می توانیم از این دیوانه کامارو بشنویم و نمی توانیم صبر کنیم تا آن را در عمل ببینیم.

شورلت کامارو 1100 اسب بخاری به جنگ دوج دیمون میرودشورلت کامارو 1100 اسب بخاری به جنگ دوج دیمون میرود

در زیر تیزری از تست درگ این هیولای ۱۱۰۰ اسب بخاری در پیست را برایتان آماده کرده ایم و شما می توانید با مشاهده آن از هیجان آن لذت ببرید.

 

منبع : Autoevolution.com

مطالب مرتبط :

تست شورلت کوروت موتور وسط با پوشش سنگین

انتشار تصاویری رسمی از شورلت سیلورادو جدید

نگاهی عمیق به شورلت تراورس 2018

مرگ دوج وایپر افسانه ای پس از 25 سال

تصاویری جاسوسی از فیس لیفت فورد سوپر دیوتی