کانسپت نیسان در نمایشگاه دیترویت

کانسپت نیسان در نمایشگاه خودرو بین المللی دیترویت در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. به تازگی خبرهایی منتش شده که نشان می دهد که کمپانی ژاپنی نیسان در نمایشگاه آمریکای شمالی قصد رونمایی از مدلی مفهومی Q Inspiration تحت برند اینفینیتی را دارد. این خودروساز مطرح رسما تصاویر این خودروی کانسپت را نیز در فضای مجازی انتشار داده است.

کانسپت نیسان در نمایشگاه دیترویت

این مدل مفهومی زیبا ، زبان طراحی آینده سدان های این کمپانی را به تصویر می کشد. در نمای جلو این خودروی کانسپت، از چراغ های باریکی بهره برده که جذابیت خاصی را به این بخش بخشیده است. جلو پنجره نیز کاملا جدید و فانتزی می باشد. دو خط برجسته بر روی کاپوت خودرو وجود دارد که در اسپرت تر شدن خودرو کمک فراوانی کرده است.

در نمای کنار این خودرو در سبک بدنه کوپه طراحی شده ولی دارای چهار درب می باشد. گرچه ممکن است در آینده شیب سقف آن برای مدل های سدان کاهش یابد. رینگ ها به شکل کاملا اسپرتی و با ابعادی مناسب بدنه، در زیبایی بخش کناری نقش بسزایی داشته است.

در نمای عقب چراغ ها کشیده، جذاب و کاملا یکپارچه بوده، سپرها نیز گرچه بسیار زیبا طراحی شده که مجموعه این عوامل سبب شده بخش عقب این خودروی کانسپت چشم نواز به نظر برسد. همچنین شیشه های عقب خودرو حالتی کشیده داشته و بخش زیادی از صندوق عقب این کانسپت نیسان را در بر گرفته است.

کانسپت نیسان در نمایشگاه دیترویت

قوای محرکه و پیشرانه کانسپت جدید نیسان

هنوز در خصوص بخش فنی مدل Q Inspiration اطلاعاتی منتشر نشده است اما انتظار می رود نیسان در این مدل از موتوری که در مدل QX50 سوار شده استفاده کند. البته به احتمال فراوان این خودرو از یک نسخه الکتریکی نیز بی بهره نیست.

برای کسب اطلاعات و تصاویر بیشتر از کانسپت نیسان باید تا زمان رونمایی آن در نمایشگاه دیترویت ایالات متحده صبر کرد.

مطالب مرتبط :

معرفی نسل بعدی نیسان آلتیما در نمایشگاه دیترویت

انتشار تصاویر شاسی بلند جدید نیسان با نام Terra

با این فناوری دیگر در صندلی عقب نیسان چیزی جا نمی گذارید