دیده شدن رولزرویس کولینان در پیست نوربرگ رینگ

به تازگی تصاویر جاسوسی از خودروی کاملا جدید و شاسی بلند رولزرویس با نام کولینان توسط عکاسان صنعت خودرو منتشر شد. خودروی مذکور در پیست نوربرگ رینگ در حال گذراندن آزمایشات جاده ای بوده است. امروزه تست خودروی SUV در حال تست در پیست موجب عصبانیت و آشفتگی بعضی از افراد می شود، چرا که هیچ کس شگفت زده نمی شود که یک خودروساز لوکس یک SUV با قیمت بالا را توسعه می دهد و آن را دور یک پیست سرعت می فرستد.

دیده شدن رولزرویس کولینان در پیست نوربرگ رینگ

Roll-Royce نمی خواهد شما کولینان را یک SUV بنامید. آنها به جای این واژه اصطلاح HSV را انتخاب کرده اند. این کمپانی انگلیسی وعده داده است که سواری این مدل از قابلیت های آفرود (Off-road) فراوانی برخوردار است، حتی با وجود اینکه تعداد کمی از این خودروها، جاده های عمومی و کف خیابان های شهر را ترک خواهند کرد.

دیده شدن رولزرویس کولینان در پیست نوربرگ رینگ

شاسی بلند کولینان از پلت فرم نسل هشتم مدل فانتوم استفاده می کند که از یک معماری آلومینیومی فضایی جدید ساخته شده است. قوای محرکه این خودروی انگلیسی، پیشرانه ۶٫۷ لیتری ۱۲ سیلندر کمپانی بی ام و است. البته نمونه پلاگین هیبرید نیز یکی از پیشرانه های قابل انتخاب مشتریان خواهد بود.

دیده شدن رولزرویس کولینان در پیست نوربرگ رینگ

انتظار می رود Cullinan برای اولین بار در سال 2018 رونمایی شود. هنگامی که رولزرویس آن را به بازار بفرستد، می تواند با هم وطن خود بنتلی بنتایگا رقابت نماید.

منبع : Motortrend.com

بیشتر بخوانید :

تصاویر غیر رسمی از رولزرویس فانتوم 2018

نسل هشتم رولزرویس فانتوم ماه آینده در لندن معرفی می شود

انتشار تصاویر استون مارتین ونکوئیش زاگاتو اسپید استر 2017

بنتلی مولسان با تیونینگ منصوری را بیشتر بشناسید

نقد و بررسی بنتلی مولسان 2017