رونمایی از نسل آینده بنز G کلاس در دیترویت

خودروساز آلمانی مرسدس بنز اعلام کرد که که نسل آینده بنز G کلاس را برای نخستین بار در نمایشگاه خودروی دیترویت 2018 که در ماه جاری میلادی برگزار می گردد معرفی خواهد کرد.

همانطور که معمولا در مورد تیزرها وجود دارد، ما چیز زیادی در مورد خیلی از SUV ها را و البته این شاسی بلند نمی بینیم. اما در این تیزر که در برف و باران G کلاس را نشان می دهد تقریبا همه چیز پوشیده شده اما تنها بخش کوچکی از قسمت عقب خودرو قابل مشاهده است.

رونمایی از نسل آینده بنز G کلاس در دیترویت

حتی با وجود اینکه خودرو جدید مرسدس پوشیده است اما مرسدس به نظر می رسد این کمپانی تصمیم درستی گرفته و یک ظاهر شیشه ای را برای حداقل یک نسل دیگر حفظ کرده است که همین عامل از روند مدرن طرح های متقاطع صاف و یکپارچه جلوگیری می کند.

جزئیات احتمالی از بخش فنی G کلاس جدید

هنگامی که مرسدس بنز G کلاس جدید را در نمایشگاه دیترویت رونمایی کند، انتظار داریم این کمپانی تمام موتورهای موجود را کنار بگذارد. مرسدس قبلا نیز تایید کرد از گیرکس 9 سرعته اتوماتیک G-Tronic در نسل بعدی SUV خود استفاده خواهد کرد، اما در قوای محرکه این شاسی بلند بهترین حدس این است که مرسدس بنز حداقل از دو موتور برای نسخه های غیر AMG استفاده خواهد کرد، یکی از آنان یک موتور 4 لیتری تویین توربو نسل قبلی است و دیگری پیشرانه 6 سیلندر تویین توربو .

رونمایی از نسل آینده بنز G کلاس در دیترویت

همچنین برای نسل جدید مرسدس بنز G کلاس ، نسخه های G63 و G65 نیز موجود است. این نسخه ها قدرتشان را از یک موتور تقویت شده 4 لیتری و یک موتور 12 سیلندر تویین توربو خواهند گرفت.

برای اینکه به مشخصات و جزئیات خودروی جدید بنز پی ببریم باید تا نمایشگاه خودروی دیترویت 2018 صبر کرده و پس از این نمایشگاه اطلاعات کامل آن درز خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

از رده خارج شدن مرسدس بنز CLS63 AMG