انتشار تصاویری از خودرو فیسکر Emotion برقی

فیسکر Emotion برقی در نمایشگاه فناوری CES رونمایی رسمی می شود. فیسکر، شرکتی آمریکایی در زمینه تولید خودروهای الکتریکی است که سابقه طولانی در امر خودروسازی ندارد.

این خودروساز چند سال پیش مدل الکتریکی کارما را به بازار عرضه کرد که البته با موفقیت زیادی همراه نبود و هزینه سنگین طراحی و تولید چنین خودرویی شرکت را به ورشکستگی کشانید. علاوه بر این فروش پایین آن سبب گردید از تولید چنین خودرویی دست بکشد.

اما این کمپانی آمریکایی، دوباره با سرمایه گذاری جدید پا به عرصه صنعت خودروسازی گذاشته و باز هم در حال توسعه خودروهای تمام الکتریکی است. به طوری که در اواخر سال 2016 میلادی مدیرعامل این کمپانی از مدل جدید Emotion که یک سدان تمام الکتریکی بوده رونمایی کرد و وعده داد بستر و سرمایه لازم جهت تولید آن را فراهم کرده تا این خودرو شرایط ورود به بازار را پیدا کند.

انتشار تصاویری از خودرو فیسکر Emotion برقی 

این خودروساز الکتریکی، قبلا وعده داده بود سدان جدید خود را در نمایشگاه CES 2018 رونمایی رسمی و عمومی کند.

هر چند از زمان رونمایی رسمی فیسکر Emotion برقی مدت زمان زیادی باقی مانده اما این کمپانی تصویری از خودروی مورد بحث که به رنگ قرمز است را در رسانه ها منتشر کرده است.

مشخصات بیشتری از فیسکر جدید

فیسکر Emotion برقی از درهای پروانه ای بهره می برد. این خودرو از باتری های جدیدی استفاده می کند که در مدت زمان 9 دقیقه شارژ می شود. در این باتری ها به جای تکنولوژی های عادی لیتیومی از ابرخازن های گرافینی استفاده شده است. این باتری های جدید توسط خود شرکت فیسکر ساخته شده است.

انتشار تصاویری از خودرو فیسکر Emotion برقی 

بر اساس ادعای فیسکر، Emotion جدید دارای برد حرکتی به میزان 645 کیلومتر با یک بار شارژ کامل است و توانایی آن را دارد به حداکثر سرعت 260 کیلومتر بر ساعت دست یابد.

اگر خواهان دریافت جزئیات بیشتر از فیسکر جدید هستید باید تا نمایشگاه فناوری CES صبر کنید.

مطالب مرتبط :

رونمایی از نخستین خودرو الکتریکی فارادی بزودی