طراحی احتمالی نسل بعدی تسلا رودستر

قبلاً به صورت رسمی اعلام شده است که نسل بعدی تسلا رودستر ، جایگاه تسلا مدل S به‌ عنوان سریع ترین خودروی این شرکت را از آن خود خواهند کرد. در ماه می امسال، ایلان ماسک در توییتر خود، راجع به اینکه «چرا از مدل S همیشه به‌ عنوان سریع ترین خودروی تسلا یاد می‌شود» و اینکه «چه زمانی، موعد معرفی نسل جدید رودسترهای تسلا فرا می رسد» صحبت کرد؛ در حالی که نسل جدیدی که به آن اشاره می کرد، چند سالی است که هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است.

نسل اول تسلا رودستر

البته سؤالی که هنوز برای همه بی پاسخ مانده، این است که خودروی مذکور به چه شکل است. در این برهه از زمان بدیهی است که اطلاعی از آن در دست نباشد؛ اما پیش طرح هایی از آن ارائه شده است که دیدن یکی از آن‌ها – که توسط گروه Peisert Design انجام شده است – شما را هیجان زده خواهد کرد؛ طرحی که از تویوتا FT-1 کانسپت (مدل مفهومی نسل بعدی سوپرا) به عنوان اساس کار بهره گرفته و تسلا رودستر P100D را روی آن نشانده است.

به محض اینکه نسل جدید روستر تسلا وارد خط تولید شود، به راحتی می‌توان حدس زد که اخبار شگفتی تسلا رودستر مدل 2019 در مسابقات شتاب و بررسی های خودرویی به‌طور محسوس در اینترنت پخش شود. در مجموع، باید گفت اگر تسلا خودرویی بسازد که خیلی شبیه به خودروی فوق باشد، قطعا ناامیدکننده نخواهد بود.

منبع : Zoomit.ir

مطالب مرتبط :

جزئیات بیشتر از شاسی بلند تسلا مدل Y

آمادگی تسلا برای رونمایی از مدل S شوتینگ بریک

کامیون الکتریکی تسلا سمی بارگیری شد

منتظر کامیونت الکتریکی تسلا در پاییز باشید