تاکسی برلیانس به زودی وارد شهرها می شود

تاکسی برلیانس به زودی وارد شهرهای کشورمان می شود.

تاکسی های فعال در شهرهای کشور عموما از خانواده پژو و یا پراید بوده و خیلی از آنان نیز فرسوده شده اند. همچنین با توجه به تکنولوژی پایین ساخت و تولید خودروهای مذکور و آلایندگی فزاینده آنان در سطح شهرها و به ویژه کلان شهرها، نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و تاکسیرانی کشور اجتناب ناپذیر است.

تاکسی برلیانس به زودی وارد شهرها می شود

در همین راستا قرار است در مرحله جدید جایگزینی تاکسی های فرسوده کشور، از خودروهای جدیدی استفاده شود و ناوگان تاکسیرانی کشور به روز گردد.

استقبال مدیرعامل گروه سایپا از تاکسی برلیانس

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم رونمایی از تاکسی برلیانس در نمایشگاه شهر ایده آل کیش، از ورود خودروهای برلیانس به ناوگان تاکسیرانی استقبال کرد و گفت : با هماهنگی سازمان مربوطه و با ایجاد شرایط و تسهیلات مناسب در صدد نوسازی ناوگان تاکسیرانی هستیم و در اولین قدم خودروهای برلیانس را به این ناوگان اضافه خواهیم کرد.

تاکسی برلیانس به زودی وارد شهرها می شود

مهندس جهرودی در ادامه با علت انتخاب حودروهای شرکت برلیانس اشاره کرده و افزود : تاکسی های برلیانس دارای استانداردهای آلایندگی یورو 5 بوده و از فضای داخلی مناسب و راحتی چه برای راننده و چه برای مسافران برخوردار است و همچنین از گذراندن استانداردهای سازمان تاکسیرانی توسط این خودروهای چینی خبر داد.

وی از آمادگی دیگر شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا در ورود به ناوگان عمومی کشور خبر داده و بر حمایت این گروه از قشر زحمت کش رانندگان تاکسی و ایجاد تسهیلات مناسب جهت خرید تاکسی های جدید توسط آنان، تاکید کرد.

تاکسی برلیانس به زودی وارد شهرها می شودتاکسی برلیانس به زودی وارد شهرها می شود

آقای مهندس جهرودی در خصوص سوال یکی از خبرنگاران در خصوص صادرات محصولات این گروه خودروسازی پاسخ داد : اگر بخواهیم در بازارهای منطقه جایی برای خود دست و پا کنیم نیاز به ایجاد شبکه با خودروسازان معتبر داریم که در همین جهت، گروه سایپا مشارکت با شرکت خودروسازی سیتروئن را دستور کار خود قرار داده است.

مطالب مرتبط :

دبی نخستین شهر دارای تاکسی خودران می شود