معرفی جگوار E Pace مدل 2018

پس از مدت ها تلاش و آزمایشات سخت جگوار از نسخه‌ی نهایی مدل E-Pace رونمایی کرد تا به عنوان شاسی بلندی کوچکتر از F-Pace عرضه شود. با معرفی جگوار E Pace مدل 2018 همراه خودرو ویترین باشید.

معرفی جگوار E Pace مدل 2018

مدل E-Pace 2018 در بازاری حضور دارد که بی ام و X1، لکسوس NX، مرسدس بنز GLA ، اینفینیتی QX30 و آئودی Q3 در آن حضور دارند و همین امر کار را برای جگوار سخت خواهند کرد.

نمای جلوی خودرو تا حدود زیادی به برادر بزرگتر خود، F-Pace شباهت دارد و در نمای عقب نیز بویژه در طراحی چراغ ها از مدل اسپرت این شرکت انگلیسی یعنی F-type الهام گرفته شده است.

معرفی جگوار E Pace مدل 2018معرفی جگوار E Pace مدل 2018

جگوار E-Pace مجهز به پیشرانه‌ 2 لیتری

که به لطف استفاده از توربو شارژر، قدرت ۲۴۵ اسب بخار و گشتاور ۳۶۵ نیوتن متر فراهم می کند. همین پیشرانه می تواند در زمانی حدود ۶.۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

معرفی جگوار E Pace مدل 2018

هرچند این آمار، برای یک کراس اوور ایده‌آل به نظر می رسد؛ اما جگوار نسخه‌ی قدرتمندتری نیز در نظر گرفته است که از همین پیشرانه‌ ۲ لیتری، قدرت باورنکردنی ۲۹۶ اسب بخار با گشتاور ۴۰۰ نیوتن متر در اختیار می گذارد. این نسخه‌ از E-Pace، در کمتر از ۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

معرفی جگوار E Pace مدل 2018

مدل های دیزلی E-Pace که مسلما در انگلستان مورد توجه خواهند بود با پیشرانه هایی به قدرت ۱۵۰، ۱۸۰ و ۲۴۰ اسب بخار عرضه می شوند در حالی که سیستم دو دیفرانسیل هوشمند و جعبه دنده‌ی خودکار ۹ سرعته از برند مشهور ZF آلمان در همه‌ی مدل ها وجود خواهد داشت.

معرفی جگوار E Pace مدل 2018معرفی جگوار E Pace مدل 2018

آستانه‌ قیمت این کراس اوور جدید ، حدود ۴۰ هزار دلار اعلام شده است.

در این قسمت نیز می توانید تیزر رسمی معرفی جگوار E-Pace 2018 را مشاهده فرمایید.

منبع : زومیت

بیشتر بخوانید :

جگوار I-Pace برقی رسما معرفی شد

رونمایی از خودروی جدید جگوار XJR575 2018

صعود رنجروور اسپرت به کوه مشهور چین

زیکلات، تلفیقی از طراحی کلاسیک و مدرن

رنجروور ولار SVR در حال تست در نوربرگ رینگ