شاسی بلند هوتای و لئوپارد در راه ایران

شرکت ریگان خودرو، یکی از شرکت های ناشناخته ایرانی است که قصد دارد دو شاسی بلند هوتای و لئوپارد را به بازار ایران باز کند. ریگان خودرو، در سال ۱۳۸۶ در حیطه تولید و مونتاژ، واردات و صادرات، فروش و توزیع وسایل نقلیه و و قطعات وابسته به آن فعالیت خود را آغاز کرد.

شاسی بلند هوتای و لئوپاردنمایندگی هوتای و لئوپارد

امسال این شرکت مذکور قصد دارد دو مدل خودرو از دو برند چینی را روانه بازار ایران نماید. هوتای (Hawtai) مدل A25 و لئوپارد (Leopaard) مدل CS10 محصولاتی هستند که قرار است در ایران عرضه شوند. هر دوی مدل فوق در کلاس شاسی بلندها قرار دارند.

شاسی بلند هوتای A25

شاسی بلند هوتای و لئوپاردشاسی بلند هوتای

این خودرو از موتوری ۱۵۰۰ سی سی توربو ۴ سیلندر که دارای قدرت ۱۵۵ اسب بخار و گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر است بهره می برد.

شاسی بلند هوتای

این مدل از گیربکس ۴ سرعته خودکار جهت انتقال قدرت موتور به چرخ های جلو استفاده می کند. شتاب صفر تا صد آن ۹٫۵ ثانیه و مصرف سوخت آن نیز ۸ لیتر در هر صد کیلومتر است.

شاسی بلند لئوپارد CS10

شاسی بلند لئوپاردشاسی بلند لئوپارد

قوای محرکه شاسی بلند لئوپارد از نوع ۲۰۰۰ سی سی ۴ سیلندر است که قادر است ۱۷۵ اسب بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید نماید.

شاسی بلند لئوپارد

انتقال قدرت آن از نوع دیفرانسیل جلو بوده و از یک گیربکس ۴ سرعته خودکار برخوردار است. شتاب این خودرو ۱۱ ثانیه و مصرف سوخت آن برابر با ۸٫۵ لیتر می باشد.

باید منتظر ماند و دید شرکت ریگان خودرو که نمایندگی هوتای و لئوپارد را در کشورمان عهده دار شده دو شاسی بلند برند مذکور را چه زمانی به بازار عرضه خواهد کرد.

منبع : گجت نیوز

بیشتر بخوانید :

عزم جدی فولکس واگن جهت تولید خودرو در ایران

خودرو ساز تایوانی در آستانه ورود به ایران

برلیانس C3 در نمایشگاه ارومیه رونمایی شد

اواخر امسال، شروع تولید شاسی بلند هاوال H2

معرفی شاسی بلند فوتون ساوانا در نمایشگاه مشهد