شرکت ریگان خودرو، یکی از شرکت های ناشناخته ایرانی است که قصد دارد پای دو برد بی نام و نشان چینی با نام های هوتای و لئوپارد را به بازار ایران باز کند.

ریگان خودرو، در سال ۱۳۸۶ در حیطه تولید و مونتاژ، واردات و صادرات، فروش و توزیع وسایل نقلیه و و قطعات وابسته به آن فعالیت خود را آغاز کرد.

امسال این شرکت مذکور قصد دارد دو مدل خودرو از دو برند چینی را روانه بازار ایران نماید. هوتای (Hawtai) مدل A25 و لئوپارد (Leopaard) مدل CS10 محصولاتی هستند که قرار است در ایران عرضه شوند.

هر دوی مدل فوق در کلاس شاسی بلندها قرار دارند. شاسی بلند

هوتای A25

این خودرو از موتوری ۱۵۰۰ سی سی توربو ۴ سیلندر که دارای قدرت ۱۵۵ اسب بخار و گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر است بهره می برد. این مدل از گیربکس ۴ سرعته خودکار جهت انتقال قدرت موتور به چرخ های جلو استفاده می کند. شتاب صفر تا صد آن ۹٫۵ ثانیه و مصرف سوخت آن نیز ۸ لیتر در هر صد کیلیومتر است.

شرکت ریگان

 

لئوپارد CS10

قوای محرکه این خودرو نمونه ۲۰۰۰ سی سی ۴ سیلندر است که قادر است ۱۷۵ اسب بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید نماید. انتقال قدرت آن از نوع دیفرانسیل جلو بوده و از یک گیربکس ۴ سرعته خودکار برخوردار است. شتاب این خودرو ۱۱ ثانیه و مصرف سوخت آن برایر با ۸٫۵ لیتر می باشد.

منبع : گجت نیوز