کیا اپتیما 2019

کیا اپتیما 2019 به زودی معرفی شده و پس از آن روانه بازار ها خواهد شد. نسل فعلی کیا اپتیما که نسل چهارم این سدان اندازه متوسط به شمار می رود در سال 2015 در بازارهای جهانی عرضه شد و پس از گذشت حدود 3 سال، این خودروساز کره ای قصد دارد نمونه فیس لیفت اپتیما را امسال به بازار عرضه نماید.

کیا اپتیما 2019 به زودی معرفی می شود

اپتیما ، یکی از مدل های پرفروش کمپانی کره ای کیا محسوب شده و در کشورمان نیز چه نسل قبل و چه نسل فعلی آن ، از محبوبیت بالایی برخوردار است. همچنین با توجه به عرضه اپتیما در ایالات متحده و وجود رقبای قدرتمند از جمله کمری و آکورد که مدل کاملا جدید آنان همین امسال به این بازار استراتژیک عرضه شده اند، کیا را بر آن داشت تا دستی بر سر و روی خود اسپرت خود بکشد و اپتیما را کمی جوانتر سازد.

کیا اپتیما 2019 به زودی معرفی می شودکیا اپتیما 2019 به زودی معرفی می شود

به تازگی تصاویری از فیس لیفت نسل کنونی اپتیما به بیرون درز کرده و تا حدودی چهره جدید این خودرو، برای علاقه مندان محرز شده است.

تغییرات جدید فیست لیفت اپتیما

کیا اپتیما که در بازار کره جنوبی با نام K5 شناخته می شود در بخش جلو از جلوپنجره معروف خود موسوم به بینی ببر (Tiger Nose) بهره می برد که تنها تغییری که این جلو پنجره به خود دیده است میله های عمودی جلو پنجره آن است که قبل از این، تنها در مدل کادنزا 2017 دیده شده است. سپرها از نو طراحی شده اند و دریچه ورودی هوا نیز بهسازی شده اند.

کیا اپتیما 2019 به زودی معرفی می شودکیا اپتیما 2019 به زودی معرفی می شود

در قسمت عقب خودرو، تغییرات محسوسی مشاهده نمی شود و تنها تغییری که این بخش به خود دیده مربوط به مکان جدید قرارگیری شب رنگ و استفاده از کروم کاری بیشتر در بخش زیرین سپر است.

کیا اپتیما 2019 به زودی معرفی می شود

کیا اپتیما 2019 با طیف وسیعی از پیشرانه ها از جمله بنزینی، دیزلی ، هیبرید و پلاگین هیبرید در دسترس مشتریان کیا خواهد بود و باید به زودی شاهد رونمایی این سدان متوسط جذاب کره ای در آینده ای نزدیک باشیم.

مطالب مرتبط :

کیا سراتو جدید ، اسپرت تر و سبک تر از گذشته