مزدا ۳ مدل ۲۰۱۹ در حال تست و آزمایش در جاده ها

نسل کنونی مزدا 3 در سال 2013 به بازارهای جهانی عرضه شد و به عبارتی حدود چهار سالی است به رقابت با خودروسازان مطرح در کلاس هاچ بک های کامپکت می پردازد کلاسی که بویژه در بازار اروپا، بسیار رقابتی بوده و اکثر خودروسازان مطرح در این بخش فعال هستند و نمونه بارز آن نیز فولکس واگن گلف است که گل سرسبد این کلاس خودرویی است و خودروساز ژاپنی کم کم آماده معرفی مزدا 3 مدل 2019 می شود.

مزدا 3فولکس واگن گلف

از این رو کمپانی مذکور به منظور جلوگیری از کاهش سهم فروش خود قصد دارد نسل آینده مدل 3 را سال آینده عرضه کند پس طبیعی است تست فنی نسل بعدی این خودرو  در دستور کار کمپانی ژاپنی قرار گیرد.

مزدا 3

اخیرا تصاویر جاسوسی از خودرو مزدا 3 مدل 2019 منتشر شده که این مدل را در حال تست و آزمایشات جاده ای در آلمان نشان می دهد اینطور که پیداست کمپانی ژاپنی برای جلوگیری از لو رفتن طراحی ظاهری خودرو، در حال آزمایشات جاده ای مدل 2019 خودروی مذکور با بدنه نسل کنونی و به رنگ مشکی مات است بنابراین هیچ چیز از طراحی خودرو به دست نیامده است.

مزدا 3 مدل 2019

موتوری با فناوری جدید برای مزدا 3 مدل 2019

تنها چیزی که کارشناسان خودرو متوجه آن شدند این است که خودروی مورد بحث با فناوری جدید موسوم به -SkyActive-X در حال آزمایش فنی است

موتورهای مزدا 3 مدل 2019 مجهز به این فناوری نو، به این خودرو پرطرفدار این قابلیت را می دهد بین ۱۰ تا ۳۰ درصد گشتاور بیشتری تولید کند و همچنین بین ۳۵ تا ۴۵ درصد هزینه های ساخت چنین موتورهایی نسبت به موتورهای ۲ لیتری SkyActive مدل 2018، کاهش یابد.

مزدا 3 مدل 2019

در موتور SkyActive-X از سوپرشارژر نیز استفاده شده تا مصرف سوخت و در نتیجه میزان گازهای آلایندگی آن نزول پیدا کند و همین طور واکنش پیشرانه به طرز بی سابقه ای افزایش یابد.گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که این موتور جدید احتمالا در سال 2019 و در مدل 2020 مدل 3 قرار خواهد گرفت.

مزدا 3 مدل 2019

انتظار می رود نمونه پیش تولید مزدا 3 مدل 2019 در ماه های آینده و به احتمال قوی در سال آینده به معرض نمایش در آید.

در پایان شما را به دیدن تصاویر رندر شده و احتمالی از نسل بعدی خودروی محبوب مزدا 3 دعوت می کنیم.

مزدا 3 مدل 2019مزدا 3 مدل 2019

منبع : www.autoevolution.com

مطالب مرتبط :

نخستین تصاویر از شاسی بلند CX-8 مزدا