معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017

در این بخش قصد داریم به معرفی معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017 بپردازیم، پس لطفا ما با همراه باشید.

مرسدس بنز در سال گذشته مدل مفهومی Maybach Vision 6 concept 2016 را به جهانیان معرفی کرد. این خودرو در نسخه کوپه بوده و توجهات عمومی زیادی را بر انگیخت و با  طراحی خاص و مجلل خود، عده ای را بر آن داشت که تصور کنند که مرسدس با این مدل مفهومی در آینده و در قالب نام میباخ، قصد رقابت با محصولات فوق لوکس کمپانی انگلیسی رولزرویس را دارد.

معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017

اما با معرفی نسخه روباز این مدل مفهومی میباخ و انجام تغییراتی در جهت تکامل این خودرو، تصورات و گمانه نی های فوق بیشتر رنگ واقعیت به خود گرفت. در ادامه شما را با این خودرو کانسپت آلمانی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

طراحی خارجی

قسمت جلوی مرسدس بنز ویژن میباخ ۶ کابریولت نسبت به مدل کوپه، تغییرات خاصی را به خود ندیده است که قابل شرح باشد. در قسمت کنار، مرسدس بنز ویزن میباخ ۶ کابریولت تغییرات عمیق تر و تکاملی تر بوده است. رینگ های آن به مدل تولیدی نزدیک تر شده اند و زه آلومینیومی رکاب خودرو باریک تر گشته اند.

معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017

در بررسی مرسدس بنز ویژن میباخ ۶ کابریولت کانسپت 2017 به بخش عقب خودرو می رسیم. در این نما از مرسدس بنز ویزن میباخ ۶ کابریولت نیز تغییرات بزرگی را شاهد نیستیم به جز نوشته ای که در بخش میانی عقب حک شده و از عنوان Vision Maybach Concept 6 به ۶ Vision  تغییر یافته است.

معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017

نمای داخلی خودرو

در کابین مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017 طرح داشبورد خودرو شکلی تکاملی دارد. به طوری که کیلومتر شمار و درو سنج دایره ای شکل طبیعی تر گشته اند و کف پوش خودرو، قسمت قرار گیری دسته دنده و کنسول میانی نیز رنگ چوب و قهوه ای به خود گرفته اند. بررسی مرسدس بنز ویزن میباخ ۶ کابریولت را با افزودن فلز آلومینیوم به بخش هایی از غربیلک فرمان توسط بنز به پایان می رسانیم.

معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017

تغییرات طراحی مرسدس بنز ویژن میباخ ۶ در نسخه کابریولت نسبت به کوپه اندک بوده است و باید دید کمپانی سرشناس آلمانی، در آینده نسخه های تکاملی تر و نزدیک تر به نمونه تولیدی را معرفی خواهد کرد یا صرفا با طرح هایی کانسپت، سعی در جلب توجه علاقه مندان و همچنین استفاده از عناصر طراحی ویژن ۶ میباخ در مدل های تولیدی آینده این شرکت است.

دوستان عزیز می توانند تیزر رسمی معرفی مرسدس بنز ویژن میباخ 6 کابریولت کانسپت 2017 را در ویدئو زیر مشاهده نمایند.

 

مطالب مرتبط :

نسل بعدی شاسی بلند GLA مرسدس بنز در حال تست

جدیدترین خبرها از مرسدس بنز AMG GT چهار در

کامیون مفهومی خودران مرسدس بنز را بیشتر بشناسید

نقد و بررسی مرسدس بنز S63 AMG کابریولت 2018

از رده خارج شدن مرسدس بنز CLS63 AMG