بی ام و سری 7 فیس لیفت امسال معرفی می شود

بی ام و سری 7 فیس لیفت به احتمال فراوان در سال جاری رونمایی خواهد شد. تصاویر جاسوسی از این مدل که بخش های جلو و عقب آن استتار شده بود، این خبر را تایید می کند.

حدود 3 سال از عرضه مدل سری 7 در بازار می گذرد و با توجه به عرضه نسل جدید آئودی A8 و لکسوس LS و همینطور فیس لیفت نسل فعلی مرسدس S کلاس در سال گذشته، بی ام و در بازار سدان های لوکس فول سایز تحت فشار قرار گرفته و  قصد دارد فیس لیفتی را بر روی این مدل اعمال کرده و آن را از لحاظ تجهیزات ایمنی، رفاهی، ایمنی و البته طراحی ظاهری به روز تر سازد تا در میان رقبا حرف هایی برای گفتن داشته باشد.

بی ام و سری 7 فیس لیفت در حال گذراندن آزمایشات جاده ای است

به تازگی تصاویر جاسوسی از بی ام و سری 7 توسط عکاسان دنیای خودرو گرفته شده که این خودرو را در حال تست در جاده ها نشان می دهد.

جزئیات فیس لیفت سری 7

آن طور که پیداست این خودرو فیس لیفت جزئی خواهد شد. مناطق استتار شده در تصاویر گرفته شده نشان می دهد در بخش های جلو و عقب خودرو، شاهد تغییراتی در طراحی چراغ ها و سپر ها خواهیم بود. همچنین به نظر می ردسد جلو پنجره این خودرو نیز به روز رسانی اندکی را تجربه نماید.

گرچه قطعا علاوه بر تغییرات بیرونی، شاهد بهسازی هایی در بخش کابین خواهیم بود اما تصاویری از داخل کابین منتشر نشده و فعلا جزئیات دقیقی از این بخش در دسترس نیست. با این حال خبرهایی به گوش می رسد که بی ام و سری 7 فیس لیفت از صفحه کیلومتر شمار دیجیتالی جدیدی بهره می برد که قبلا آن را در کانسپت سری 8 دیده بودیم.

بی ام و سری 7 فیس لیفت در حال گذراندن آزمایشات جاده ای استبی ام و سری 7 فیس لیفت در حال گذراندن آزمایشات جاده ای است

در بخش قوای فنی نیز، احتمالا این خودرو نمونه ای پلاگین هیبرید را در سبد خود خواهد داشت. که آن را در قالب مدل 740e خواهیم دید که البته گمان می رود نیرویی برابر با 390 اسب بخار را به این مدل هدیه کند. این پیشرانه جدید دارای باتری های با ظرفیت بیشتر بوده که سری 7 را قادر می سازد محدوده حرکتی این خودرو در حالت تمام الکتریکی افزایش یابد.

منبع : khabarkhodro.com

مطالب مرتبط :

تصاویری فاش شده از نسل جدید بی ام و X4