قیمت محصولات هیوندای بر اساس تعرفه جدید

چند روزی هست که تعرفه جدید خودروهای وارداتی از سوی دولت ابلاغ شد و نمایندگان رسمی شرکت های خودروسازی خارجی، موظف شدند قیمت خود را تغییر دهند. با شروع اجرای تعرفه، شرکت آسان موتور نمایندگی رسمی کمپانی هیوندای قیمت محصولات هیوندای را بر اساس نرخ های جدید تعرفه واردات اعلام کرد.

قیمت محصولات هیوندای بر اساس تعرفه جدید

پس از آنکه کمپانی های رقیب همچون رنو و تویوتا نرخ های جدید خود را اعلام کردند به تازگی شرکت آسان موتور به عنوان نمایندگی این شرکت تغییراتی را در قیمت خودروهای خود اعمال کرده است که البته همانطور که خواهید دید افزایش شدیدی را تجربه نکرده است و شاید هیوندای قصد دارد با تثبیت قیمت فروش خود، بازار خود را در ایران حفظ نماید.

جزئیات قیمت جدید برخی از مدل ها

قیمت محصولات هیوندای طبق تعرفه واردات جدید، با نوسانات زیر رو به رو بوده است که در این بخش به بررسی تغییرات قیمتی خودروهای هیوندای توسان 2017، هیوندای سانتافه 2016، هیوندای سوناتا 2016 و هیوندای النترا 2018 می پردازیم.

قیمت هیوندای توسان 2017 طبق تعرفه قبلی 234 میلیون تومان بوده است که در تعرفه جدید قیمت این خودرو به 239 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

قیمت محصولات هیوندای بر اساس تعرفه جدید

هیوندای سانتافه 2016 بر اساس تعرفه قبلی 262 میلیون تومان قیمت خورده بود این در حالی است که طبق تعرفه جدید این خودرو در نمایندگی ها با قیمت 287 میلیون تومان به فروش خواهد رسید.

قیمت محصولات هیوندای بر اساس تعرفه جدید

هیوندای سوناتا 2016 طبق تعرفه قبلی 262 میلیون تومان قیمت داشته که در تعرفه جدید قیمت این خودرو به 287 میلیون تومان رسیده است.

قیمت محصولات هیوندای بر اساس تعرفه جدید

قیمت هیوندای النترا سدان 2018 نیز بر اساس تعرفه جدید با همان قیمت قبلی به فروش می رسد که البته در نوع خود جالب توجه است.

قیمت محصولات هیوندای بر اساس تعرفه جدید

همانطور که می بینیم قیمت های جدید محصولات شرکت هیوندای در تعرفه جدید واردات خودرو با نوسانات شدیدی رو به رو نشده است و این نشان از مدیریت قوی و عرضه خودروها با قیمت مناسب جهت کسب فروش بیشتر است و این در واقع موفقیتی است که آسان موتور توانسته به ان دست یابد در حالی که شرکت های رقیب از جمله رنو ، نتوانسته تثبیت قیمت ها را با توجه به نوسانات تعرفه ای حفظ نماید.

مطالب مرتبط :

هیوندای ولوستر جدید در آستانه رونمایی در نمایشگاه دیترویت