تسلا مدل S شوتینگ بریک

تسلا مدل S شوتینگ بریک ، به عنوان اولین مدل شوتینگ بریک این کمپانی، خود را برای نمایشگاه خودروی لندن که قرار است در ماه می ماه آینده برگزار شود، آماده می کند.

خودرویی که به لحاظ ظاهری هنوز یک نسخه استیت (استیشن واگن) به حساب می آید نه یک شوتینگ بریک؛ و این امر از درب عقبی آن کاملا پیداست، این نسخه توسط کمپانی Qwest بر اساس پلتفرم مدل S با بدنه فیبر کربنی تولید شده است. البته کارهای بسیار بیشتری بر روی بدنه این خودرو انجام شده که مواد همه قطعات آن از جنس فیبر کربن هستند.

تسلا مدل S شوتینگ بریک جدید در نمایشگاه خودرو لندن به نمایش گذاشته می شود

بنابراین وزن درب عقب، بخش پشتی سقف و ستون D در این ماشین الکتریکی در حدود 12 کیلوگرم کاهش یافته، در حالی که به قدرت فوق العاده آن افزوده شده است. این تغییرات باعث افزایش فضای موجود در داخل کابین شده و بنابراین، به طور طبیعی در این مدل استیت جدید، 210 لیتر فضای بیشتر نسبت به مدل سدان استاندارد وجود دارد.

رونمایی از تسلا جدید در لندن

کمپانی QWest شهرت خود را مدیون ایجاد تغییرات مدرن در بدنه خودرو و خلق بدنه های سفارشی می باشد و این کمپانی در پروژه های بلند پروازانه خود به طور گسترده ای با فیبرکربن کار می کند، چیزی که در بدنه اخرین نسخه تسلا مدل S شوتینگ بریک نیز مشهود است. این لباس جدید نه تنها مدل S را تغییر داده، بلکه ماشین را به طور کامل باز طراحی نموده است.

تسلا مدل S شوتینگ بریک جدید در نمایشگاه خودرو لندن به نمایش گذاشته می شود

نسخه شوتینگ بریک، تابستان امسال برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو لندن نمایش داده خواهد شد. این نمایشگاه، از زمانی که از Battersea به مرکز نمایشگاه اکسل در شرق لندن نقل مکان نموده بزرگتر شده است. آلک مامفورد، رئیس اجرایی نمایشگاه اتومبیل لندن، در خصوص برگزاری این نمایشگاه بیان داشت: « ما در نمایشگاه امسال بیش از گذشته، از اولین نمونه های به نمایش در آمده استقبال خواهیم کرد و بسیار خوشحالیم که اولین مدل بریک شوتیک تسلا در جهان در نمایشگاه ما رونمایی می شود.»

این خودرو یک شاهکار مهندسی به حساب می آید چرا که از جدیدترین فناوری ها استفاده نموده تا هر چه بیشتر، مخاطب پسند باشند. در واقع این خودرو، خودرویی نخواهد بود که در نمایشگاه های خودرو نادیده گرفته شود از این رو باید شاهد درخشش آن در نمایشگاه لندن باشیم.

منبع : Motor1.com

ترجمه : سهیلا دوست پژوه

مطالب مرتبط :

کنترل صوتی تسلا مدل 3 در آپدیت آینده