جدیدترین جزئیات از تصاویر جاسوسی تویوتا سوپرا

ما تویوتا سوپرا را مدتی زیر نظر داشته ایم و تاکنون تقریبا هیچ چیز خاصی در این خودرو تغییر نکرده است. عکاسان جاسوسی ما سوپرا، کوپه اسپرت تویوتا را در حال تست را در آلمان در حالی که از یک استتار معمولی برخوردار بود دیده اند و هیچ چیز جدیدی از آن ندیده اند، جز چراغ های جلوی تمام LED آن. در تصاویر جاسوسی چراغ های LED کامل، بسیار متفاوت از چراغ های سنتی بودند که در آزمایش های گذشته رویت شده بودند

به نظر می رسد چراغهای جلو شش چراغ LED در دو ردیف هستند که در هر کدام سه لنز وجود دارد. جای تعجب نیست که بسیاری از خودروسازان چراغ های LED را برای ظاهر و کارایی آنها جذاب کنند. اما این موضوع در مورد تویوتا به اندازه کافی عجیب و غریب است، چرا که چراغ های سوپرا شباهت کمی به هر گونه چراغ های جلو تویوتا / لکسوس یا BMW دارند.

آیا این می تواند چراغ های تولید واقعی یا حداقل یک گزینه انتخابی برای مشتریان باشد؟ این ممکن است، گرچه پس از اتمام پوشش و معرفی خودرو، احتمالا پاسخ مان را خواهیم گرفت. در عین حال، بیایید امیدوار باشیم که تویوتا سوپرا استاندارد با مجموعه ای باشکوه از چراغ های روشن و پر از LED مزین باشد.

سوپرا کوپه از همان پلت فرم مشترک BMW Z5 آینده بهره می برد که به لطف قرارداد امضا شده توسط تویوتا و BMW جهت توسعه مشترک پلت فرم ها، هر دو خودروساز می توانند از آن بهره مند شوند. ما انتظار داریم قوای محرکه این خودرو از موتورهای توربو شارژر چهار و شش سیلندر BMW یک موتور ۶ سیلندر از تویوتا تامین شود. یک پیشرانه هیبریدی نیز ممکن است به این جمع اضافه شود. انتظار می رود هر دو خودروی تویوتا و BMW در کارخانه ای در اتریش به تولید برسند.

در بخش زیر تصاویر رندر شده از خودروی اسپرت سوپرا را ملاحظه فرمایید.

منبع : Motortrend.com

مطالب مرتبط :

تویوتا و عرضه نسخه زرد قناری