جزئیاتی جدید از مرسدس بنز AMG GT چهار در

اولین طراحی از شکل کلی و اصلی خودرو مرسدس بنز AMG GT چهار درب با پوششی استتاری در جاده ظاهر شد، طراحی خودرو به مانند یک مار می باشد که در حال خزیدن بوده و شکار خود را در حال بلعیدن است! به رغم اینکه Mercedes-AMG دوست دارد که به آن ایمان داشته باشید، اما از لحاظ فنی، نسخه چهار درب شباهت چندانی نسبت به نسخه GT ندارد، چرا که این مدل در واقع بر اساس پلت فرم MRA پایه ریزی شده است.

به عبارت دیگر وقتی شما به یک نمونه اولیه از مدل AMG GT شاید مانند CLS جدید به نظر برسد. اما همانطور که بسیاری از شما در حال حاضر می دانید، دقیقا مثل یک CLS نیست. طویل تر، گسترده تر و با طراحی لیفت بک. مرسدس بنز AMG GT چهار دیواری مستقیما Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid هدف قرار می دهد.

خودروی مفهومی که مدل تولیدی بر اساس آن تولید شده است، توسط موتور ۴٫۰ لیتری V8 دوقلو با توربو شارژ با موتور الکتریکی و سیستم چهار چرخ محرک تغذیه شده بود. در مجموع، خروجی پیشرانه ۸۱۶ اسب بخار بوده است با این حال نباید انتظار داشت مدل تولیدی از چنین مشخصاتی برخوردار باشد.

انتظار میرود نسخه V8 غیر هیبریدی و شاید حتی یک نمونه ۶ سیلندر هیبریدی برای این خودرو در آینده در نظر گرفته شود، اما تا به حال چنین چیزی تایید نشده است. در هر صورت، اولین مرسدس AMG چهار درب با یک موتور هیبریدی و قدرت هیجان انگیز وارد بازار خواهد شد. شاید این به همین دلیل است که ظاهر جلوی خودرو به طرز چشمگیری وحشی و عصبانی است، حتی با وجود این همه پوشش و استتار.

نام مدل چهار صندلی AMG GT هنوز رمز و راز است، با وجود تمام شایعات اشاره شده به مرسدس بنز AMG GT4 ولی باید گفت در مورد نام این خودرو هر چیزی قابل ممکن است.

منبع : Autoevolution.com

مطالب مرتبط :

تصاویر جاسوسی از مرسدس بنز A45 AMG مدل 2019

وقتی بنز استیشن تبدیل به خودروی آفرود می شود

مرسدس بنز X کلاس رسما رونمایی شد

مرسدس بنز پرفروش ترین برند لوکس در سال 2016 لقب گرفت

تصاویر جاسوسی از مرسدس بنز GLE63 AMG 2019