نسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شود

خودروی نیسان آلتیما ، سدانی اندازه متوسط است که در بازار ایالات متحده به فروش می رسد و در این بازار بسیار رقابتی همه ساله از فروش فراوانی برخوردار است و کسی نمی تواند، کیفیت، طراحی و عملکرد فنی مناسب آن را در کلاس خود کتمان کند.

در بسیاری از سال ها آلتیما یکی از رتبه های اول تا سوم فروش سدان های خانوادگی بازار امریکا را در اختیار داشته و به منظور حفظ چنین جایگاهی به زودی قرار است نسل جدید آن معرفی شود چرا که تویوتا کمری با نسل جدید خود روح تازه ای به این سدان خود بخشیده و کمپانی هوندا نیز مدل 2018 سدان آکورد خود را با طراحی متحول شده روانه بازار کرده است.

نسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شود

در چنین شرایطی اگر نیسان دست روی دست بگذارد و مدل آلتیما را باز طراحی نکند به احتمال قوی ، میزان فروش آن به شدت تحت تاثیر مدل های جدید کمپانی های رقیب قرار خواهد گرفت البته قرار نیست کمپانی ژاپنی نیست چنین شرایطی را بر خود تحمیل کند و رقبای هموطنش نبض فروش بازار را در دست گیرند چرا که به زودی نسل جدید نیسان آلتیما معرفی می گردد.

طبق شنیده ها، نسل جدید آلتیما در نمایشگاه بین المللی خودرو دیترویت که ماه آینده میلادی یعنی ژانویه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و مدتی بعد نیز وارد نمایندگی های این خودروساز در ایالات متحده خواهد شد.

نسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شودنسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شود

از آنجایی که آلتیما بیشترین فروشش را در بازار امریکا تجربه می کند انتخاب دیترویت به عنوان شهر صنعت خودرو امریکا، می تواند بیش از پیش سدان اندازه متوسط نیسان را در مرکز توجهات قرار دهد.

اطلاعات فنی و پیشرانه آلتیما

به نظر می رسد نیسان در نسل جدید آلتیما از موتورهای قبلی 2.5 و 3.5 لیتری که هم اکنون بر روی مدل فعلی سوار است استفاده کند در کنار این موتورها، گفته می شود آلتیما یک پیشرانه هیبریدی و همچنین یک موتور توربو 4 سیلندر را نیز به عنوان دیگر گزینه های در دسترس برای مشتریان امریکایی نیسان قرار دهد.

نسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شودنسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شود

لازم به ذکر است در بازار ایالات متحده مدل های تویوتا کمری، هوندا آکورد، فورد فیوژن، شورلت مالیبو، فولکس واگن پاسات، مزدا 6، سوبارو لگاسی، هیوندای سوناتا، کیا اپتیما از جمله رقبای اصلی نیسان آلتیما به شمار می روند.

مطالب مرتبط :

رونمایی از شورلت سیلورادو 2019 در نمایشگاه خودرو دیترویت