معرفی نیسان آلتیما 2019 در نمایشگاه خودرو دیترویت

خودروی نیسان آلتیما ، سدانی اندازه متوسط است که در بازار ایالات متحده به فروش می رسد و در این بازار بسیار رقابتی همه ساله از فروش فراوانی برخوردار است و کسی نمی تواند، کیفیت، طراحی و عملکرد فنی مناسب آن را در کلاس خود کتمان کند.

در بسیاری از سال ها آلتیما یکی از رتبه های اول تا سوم فروش سدان های خانوادگی بازار امریکا را در اختیار داشته و به منظور حفظ چنین جایگاهی به زودی قرار است نسل جدید آن معرفی شود چرا که تویوتا کمری با نسل جدید خود روح تازه ای به این سدان خود بخشیده و کمپانی هوندا نیز مدل 2018 سدان آکورد خود را با طراحی متحول شده روانه بازار کرده است.

نسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شود

در چنین شرایطی اگر نیسان دست روی دست بگذارد و مدل آلتیما را باز طراحی نکند به احتمال قوی ، میزان فروش آن به شدت تحت تاثیر مدل های جدید کمپانی های رقیب قرار خواهد گرفت البته قرار نیست کمپانی ژاپنی نیست چنین شرایطی را بر خود تحمیل کند و رقبای هموطنش نبض فروش بازار را در دست گیرند چرا که به زودی نسل جدید نیسان آلتیما معرفی می گردد.

طبق شنیده ها، نسل جدید آلتیما در نمایشگاه بین المللی خودرو دیترویت که ماه آینده میلادی یعنی ژانویه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و مدتی بعد نیز وارد نمایندگی های این خودروساز در ایالات متحده خواهد شد.

معرفی نیسان آلتیما 2019 در نمایشگاه خودرو دیترویتمعرفی نیسان آلتیما 2019 در نمایشگاه خودرو دیترویت

از آنجایی که آلتیما بیشترین فروشش را در بازار امریکا تجربه می کند انتخاب دیترویت به عنوان شهر صنعت خودرو امریکا، می تواند بیش از پیش سدان اندازه متوسط نیسان را در مرکز توجهات قرار دهد.

اطلاعات فنی و پیشرانه آلتیما

به نظر می رسد نیسان در نسل جدید آلتیما از موتورهای قبلی 2.5 و 3.5 لیتری که هم اکنون بر روی مدل فعلی سوار است استفاده کند در کنار این موتورها، گفته می شود آلتیما یک پیشرانه هیبریدی و همچنین یک موتور توربو 4 سیلندر را نیز به عنوان دیگر گزینه های در دسترس برای مشتریان امریکایی نیسان قرار دهد.

نسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شودنسل بعدی نیسان آلتیما ماه آینده در نمایشگاه دیترویت معرفی می شود

لازم به ذکر است در بازار ایالات متحده مدل های تویوتا کمری، هوندا آکورد، فورد فیوژن، شورلت مالیبو، فولکس واگن پاسات، مزدا 6، سوبارو لگاسی، هیوندای سوناتا، کیا اپتیما از جمله رقبای اصلی نیسان آلتیما به شمار می روند.

مطالب مرتبط :

نگاهی عمیق به نیسان مورانو 2018

نیسان آلتیما 2019 در هنگام تست شکار دوربین ها شد

نیسان با یک کانسپت زیبا به نمایشگاه دیترویت می رود

مزدا CX-5 بالاترین امتیاز ایمنی را دریافت کرد

تویوتا در حال تست جاده ای مدل سوپرا است