نیسان آلتیما ۲۰۱۹ در هنگام تست شکار شد

هر دو مدل هوندا Accord و تویوتا کمری برای مدل سال ۲۰۱۸ کاملا جدید هستند. این یک رقابت شدید است که قرار است تا سال ۲۰۱۹ نیسان آلتیما، که اخیرا تحت آزمایش قرار گرفته است، نیز به آنان بپیوندد.

این سدان متوسط دارای همه چیزهایی است که ما انتظار داشتیم و همه این ها برای حفظ جایگاه خودرو در بازار می باشد.

نیسان در فروش این کراس اوور ها بسیار خوب عمل می کند و بخشی از عناصر طراحی آنان در آلتیما ۲۰۱۹ مورد استفاده قرار گرته است. شما می توانید بگوئید که جلو پنجره این خودرو از طراحی نسخه مفهومی Vmotion 2.0 نمایش داده در نمایشگاه دیترویت در ژانویه امسال الهام گرفته است. با این حال، ما آن را بیشتر به عنوان یک نسخه ای از فیس لیفت قشقایی (Rogue Sport) می بینیم.

تصاویر جاسوسی از داخل خودرو همچنین یک بخش قابل توجهی از کابین را نشان می دهد. نکات برجسته شامل صفحه نمایش بزرگ که در بالای داشبورد قرار دارد اما همچنان مجهز به شماره گیر های چرخشی برای کنترل آسان تر است. به نظر می رسد داشبورد برجسته این خودرو ترکیبی است از دو شماره گیر آنالوگ چرخشی با یک صفحه کوچک که در وسط آن قرار دارد.

منابع ادعا می کنند که که یک سیستم انتقال قدرت AWD، یک سیستم هیبریدی و موتور توربو کوچکتر به جای موتور قبلی، همه به Altima 2019 اضافه خواهند شد. چه اتفاقی می افتد؟ خب، نیسان محبوب ۱٫۶ لیتری توربو می تواند به عنوان یک جایگزین برای نسخه ۲٫۵ لیتر و رقیبی برای ۱،۵ لیتری هوندا Accord باشد. در عین حال، نسخه هیبریدی آلتیما ۲۰۱۹ باید برخی از تکنولوژی ها را از مدل روگ قرض بگیرد.

منبع : Autoevolution.com

مطالب مرتبط :

آیا نیسان لیف در حال گذراندن تست جاده ای است؟