عکسهای جاسوسی غیرقابل پیش بینی از نیسان لیف ۲۰۱۸ تاکنون در رسانه های اجتماعی به نمایش گذاشته شده است گرچه تا پایان امسال شاهد رونمایی از این خودروی EV نیسان خواهیم بود.

اخیرا پستی در توئیتر یکی از کاربران قرار داده شده است که سه عکس در زوایای مختلف از یک نیسان لیف سفید را نشان می دهد، هر چند جزئیات طراحی دقیق تر به علت کیفیت پایین تصاویر، مشخص نیست.

نیسان لیف

با این حال، می توانیم شکل کلی این خودروی الکتریکی جدید را بدست آوریم که در واقع به نظر می رسد بسیار شبیه به مدل Micra جدید نمایش داده شده در نمایشگاه پاریس در سال گذشته است.

به نظر می رسد که باتری های ارتقا یافته لیف جدید در مقایسه با مدل فعلی، قابلیت شارژ بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلومتر را با یک بار شارژ کامل فراهم می کنند به طوری که Leaf فعلی، بین ۱۳۵ و ۱۷۲ کیلومتر قابلیت پیمایش دارد البته با توجه به ظرفیت باتری که انتخاب شده است.

ما می دانیم که نیسان لیف جدید با یک پدال الکتریکی جدید عرضه می شود که اجازه می دهد تا راننده با استفاده از یک پدال سرعت خودروی خود را افزایش یا کاهش دهد، در حالی که نسل اول ProPilot که دربردارنده فناوری های رانندگی مستقل نیسان است نیز در نیسان لیف جدید قابل مشاهده است.

در هر صورت، تا تاریخ ۶ سپتامبر امسال باید منتظر بمانیم تا خودروی الکتریکی (EV) نیسان معرفی و رونمایی شود.

منبع : Caradvice.com.au