سفر لامبورگینی اوروس به آلمان

پیست نوربرگ رینگ آلمان را اکثرا طرفداران دنیای خودرو و سرعت به خوبی می شناسند پیستی که لقب جهنم سبز به آن داده شده است و اکثر خودروسازان مطرح جهت آزمایش محصولات پیش تولیدی خود، به این مکان مسافرت کرده و محصول خود را به لحاظ فنی مورد بررسی و کنکاش قرار می دهند.

Nürburg Ring track

البته دسته دیگری هم هستند که برای ثبت رکورد و زمان پیمودن یک دور کامل این پیست آلمانی به اروپا می آیند از این رو همه ساله خودروهای متعددی از جمله خودروهای اسپرت و سوپر اسپرت که متعلق به کمپانی های مطرح جهانی هستند در نوربرگ رینگ به ثبت رکورد می پردازند.

همین اواخر بود که لامبورگینی هوراکان پرفورمانته رکورد این پیست را متعلق به خود کرد گرچه مدتی بعد این عنوان به خودروی اسپرت دیگری یعنی پورشه 911 GT2 RS اعطا شد و این خودروی آلمانی توانست طی مدت زمان 6 دقیقه و 47 ثانیه یک دور این پیست را طی کند.

لامبورگینی هوراکان پرفورمانته

بازگشت لامبورگینی به پیست نوربرگ رینگ

لامبورگینی قصد دارد دوباره در بهار سال 2018 به این برگشته و دوباره رکورد جدیدی را ثبت نماید البته نه با کوپه های سوپر اسپرت خود بلکه با شاسی بلند جدید و وحشی خود یعنی اوروس (Urus).

لامبورگینی اوروسلامبورگینی اوروس

این بار این کمپانی ایتالیایی قصد دارد عنوان سریع ترین شاسی بلند پیست نوربرگ رینگ را از آن خود کند رکوردی که هم اکنون در اختیار یک ایتالیایی دیگر با نام آلفارومئو استلویو کوادروفولیو است که توانسه در عرض 7 دقیقه و 51 ثانیه این مسیر را بپیماید. البته لامبورگینی اوروس قصد ندارد همین روزها به این پیست سفر کند و شاسی بلند جدید خود را مورد آزمایش سرعت قرار دهد و با آلفا رومئو به رقابت بپردازد یا قصد داشته باشد عنوان پادشاهی شاسی بلندهای ای پیست را از خودروساز هموطن خود تصاحب کند چرا که به گفته مقامات این کمپانی، با شروع فصل بهار و در هوایی بهتر، چالش با استلویو را آغاز خواهد کرد.

لامبورگینی اوروسلامبورگینی اوروس

پس باید تا بهار صبر کرد و دید آیا لامبورگینی اوروس جدید می تواند این رکورد را متعلق به خود کند یا خیر.