مجمع عمومی عادی سالانه ایران خودرو با حضور اکثریت سهامداران امروز برگزار شد.

در این جلسه دکتر محمدرضا فیض بخش رئیس مجمع ایران خودرو در سخنانی با اشاره به فعالیت های انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو، تولید سال گذشته این شرکت را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: ایران خودرو عملکرد درخشانی در مشارکت های بین المللی و همکاری با شرکت های معتبر جهانی داشته است که موجب شده گام بزرگی در مسیر خودروساز شدن کشور برداشته شود.

تولید خودرو دنا در سال جاری

در ادامه جلسه، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید محصولات جدید به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان خبر داد و گفت: سه محصول خودرو دنا پلاس توربو، خودرو دنا پلاس اتوماتیک و سورن دیزل در سال جاری تولید خواهد شد.

خودرو دنا

 

وی همچنین به برنامه های آینده این شرکت اشاره کرد و افزود: این شرکت بر اساس سند چشم انداز ۱۴۰۴ تولید یک میلیون و ۱۰۰دستگاه انواع خودرو در سال ۱۴۰۰ را هدف گذاری کرده است.

مهندس یکه زارع ادامه داد: استراتژی های کلان ایران خودرو در مسیر پیش رو نیز براساس تمرکز بر خرد مالی و سرمایه های انسانی، پاسخگویی موثر به نیازها و انتظارات ذینفعان، ارتقای قابلیت های طراحی و توسعه محصول، تولید خودرو با کیفیت مبتنی بر فرآیندهای به روز و توسعه صادرات و حضور در بازارهای جهانی شکل گرفته است.

منبع : عصر خودرو