عرضه 3 محصول جدید توسط ایران خودرو در سال جاری

مجمع عمومی عادی سالانه ایران خودرو با حضور اکثریت سهامداران امروز برگزار شد.

در این جلسه دکتر محمدرضا فیض بخش رئیس مجمع ایران خودرو در سخنانی با اشاره به فعالیت های انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو، تولید سال گذشته این شرکت را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: ایران خودرو عملکرد درخشانی در مشارکت های بین المللی و همکاری با شرکت های معتبر جهانی داشته است که موجب شده گام بزرگی در مسیر خودروساز شدن کشور برداشته شود.

عرضه 3 محصول جدید توسط ایران خودرو در سال جاری

در ادامه جلسه، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید محصولات جدید به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان خبر داد و گفت: سه محصول خودرو دنا پلاس توربو، خودرو دنا پلاس اتوماتیک و سورن دیزل در سال جاری تولید خواهد شد.

وی همچنین به برنامه های آینده این شرکت اشاره کرد و افزود: این شرکت بر اساس سند چشم انداز ۱۴۰۴ تولید یک میلیون و ۱۰۰ دستگاه انواع خودرو در سال ۱۴۰۰ را هدف گذاری کرده است.

مهندس یکه زارع ادامه داد: استراتژی های کلان ایران خودرو در مسیر پیش رو نیز براساس تمرکز بر خرد مالی و سرمایه های انسانی، پاسخگویی موثر به نیازها و انتظارات ذی نفعان، ارتقای قابلیت های طراحی و توسعه محصول، تولید خودرو با کیفیت مبتنی بر فرآیندهای به روز و توسعه صادرات و حضور در بازارهای جهانی شکل گرفته است.

منبع : عصر خودرو

بیشتر بخوانید :

تندر پلاس ایران خودرو چهار ستاره کیفی کسب کرد

مروری بر مهم ترین اتفاقات نمایشگاه خودرو شیراز

4 توصیه ساده جهت افزایش ایمنی خودرو شما

برلیانس C3 در نمایشگاه ارومیه رونمایی شد

نمایشگاه مشهد : اعلام قیمت و شرایط فروش بسترن B30