خودرو جدید کوییک رسما توسط سایپا قیمت گذاری شد

خودرو جدید کوییک رسما توسط سایپا قیمت گذاری شد. معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا از عرضه خودروی هاچبک کوییک در مدل‌های مختلف آن به قیمت بین ۳۳ تا ۴۰ میلیون تومان خبر داد. رضا تقی زاده در حاشیه نمایشگاه خودروی شیراز، اظهار کرد: کوئیک خودرویی ۱۰۰ درصد ایرانی است و نام آن ایرانی بوده و مربوط به منطقه‌ای از کردستان است.

وی با بیان این که پیش فروش خودروی کوییک به همراه ساینا اتوماتیک و برلیانس C3 (جهت اطلاع از شرایط پیش فروش این خودرو اینجا کلیک کنید) از نیمه دوم مردادماه آغاز خواهد شد، خاطر نشان کرد: تحویل کوئیک و ساینا اتوماتیک (زمان آغاز فروش این خودرو) نیز آبان ماه امسال به تدریج آغاز می‌شود.

وی در رابطه با زمان توقف تولید پراید، توضیح داد: استراتژی ما کاهش تدریجی تولید پراید است، زیرا تولید پراید با قیمت‌های فعلی زیان ده است و به همین دلیل به دنبال تولید محصولی هستیم که رضایت بیشتری را جلب کرده و همچنین همراه با سودآوری باشد.

معاون بازاریابی سایپا با بیان این که در حال حاضر سهم پراید از سبد محصولات سایپا از 68 درصد در سه سال پیش به 25.8 درصد کاهش یافته است، خاطر نشان کرد : خودروهای ساینا، تیبا و کوئیک از جمله خودروهای جایگزین پراید خواهند بود که تمام استانداردهای جدید خودرویی که از سال آینده اجرایی می‌شود پاس خواهند کرد.

مطالب مرتبط :

پیش فروش خودرو برلیانس C3 کراس در آینده ای نزدیک

مشخصات کامل ساینا اتوماتیک رسما اعلام شد

عرضه خودروی کوییک به زودی توسط سایپا

غرفه سایپا غرفه برگزیده نمایشگاه مشهد شد

تولید آزمایشی سیتروئن C3 جدید در سایت سایپا