بیشترین جستجوی برند خودرویی در گوگل

روزهای واپسین سال 2017 را پشت سر می گذاریم و به طور معمول شرکت ها و کمپانی های مختلف آمارهای سالانه خود را منتشر می کنند. در همین راستا غول عظیم اینترنتی و نرم افزاری دنیا، گوگل که بزرگترین موتور جستجوگر اینترنتی جهان به شمار می رود میزان جستجوی برند های خودرویی در این موتور جستجوگر را رتبه بندی کرده و آمار آن را منتشر کرد. لازم به ذکر است آمار بیشترین جستجوی برند خودرویی در گوگل ، صرفا مربوط به کشور ایالات متحده است و شامل سایر کشورها نمی شود.

بیشترین جستجوی برند خودرویی در گوگل

طبق این رتبه بندی گوگل، برند فورد، بیشترین جستجو را در میان دیگر برندها داشته و مدل های F-150، اکسپلورر و فیوژن، بیشترین مدل های جستجو شده در سایت گوگل بوده اند.

بیشترین جستجوی برند خودرویی در گوگل - فورد

رده های بعدی رتبه بندی گوگل

پس از برند وطنی فورد، برند لکسوس که متعلق به گروه خودروسازی ژاپن است بیشترین بازدید را در گوگل داشته و در میانان مدل های این برند معروف و لوکس مدل های LC و LS بیشترین جستجو را بر اساس مدل به خود اختصاص دادند. رتبه سوم در رتبه بندی گوگل به شرکتی که به نسبت رقبای ژاپنی، آمریکایی و یا اروپایی محبوب نیست تعلق گرفت. شرکت خودروسازی کیا رتبه سوم را از آن خود کرد و مدل جدید استینگر، در میان کاربران گوگل از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است.

این رتبه بندی منتشر شده از گوگل، راهنمای خوبی برای خودروسازان برای برنامه ریزی های بلند مدت و استراتژیک خواهد بود و همچنین منجر به شناخت بیشتر کمپانی ها نسبت به سلایق و علایق مشتریان خواهد شد.

مطالب مرتبط :

ایران رتبه دوم نرخ تعرفه واردات خودرو در دنیا

بهترین خودروهای اسپرت ارزان قیمت سال 2017

معرفی پرفروش ترین های بازار خودرو ایالات متحده

لیست ایمن ترین خودروهای سال 2017

پراید رتبه 83 در پرفروش ترین خودروهای جهان!