رکورد فروش پورشه در سال 2017

خبرها و گزارش ها از رکورد فروش پورشه در سال 2017 نوید می دهند.

دورانی وجود داشت که پورشه فقط خودروهای اسپرت (با محوریت مدل 911) تولید می‌کرد، ولی آن روزها دیگر گذشته‌اند و خودروساز آلمانی اکنون دو شاسی بلند به نام های ماکان، کاین و یک سوپر سدان به نام پانامرا در مجموعه مدل های خود دارد.

رکورد فروش پورشه در سال 2017

این ها سه خودرویی هستند که به کمپانی کمک کرده اند تا به یک رکورد فروش جدید در شش ماهه اول سال دست پیدا کند، پورشه در شش ماه اول ۲۰۱۷ در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۶ به میزان ۷ درصد افزایش فروش داشته و ۱۲۶۴۹۷ دستگاه خودرو در سراسر دنیا به فروش رسانده است. عامل اصلی این رشد فروش مدل ماکان بوده است، خودرویی که در شش ماه اول امسال ۱۱ درصد رشد فروش داشته است.

رکورد فروش پورشه در سال 2017

دتلف فون پلاتن، مسئول فروش و بازاریابی پورشه در این باره می گوید: استقبال گسترده از سوی مشتریان ما را به وجد آورده است. نسخه های پلاگین هیبریدی خودروهای ما و همچنین نسخه اسپرت توریسمو پانامرا قطعاً در شش ماهه دوم امسال فروش ما را بیشتر نیز خواهند کرد. محصولات فوق العاده جذاب و تجربه خاص برند پایه و اساس موفقیت ما را تشکیل داده اند.

رکورد فروش پورشه در سال 2017

آسیا – اقیانوسیه، آفریقا و خاورمیانه با ۵۰۰۹۷ دستگاه فروش که ۱۰ درصد در مقایسه با سال پیش بیشتر شده بزرگ ترین بازارهای پورشه در نیمه اول سال ۲۰۱۷ بوده‌اند.

منبع : دنیای خودرو

بیشتر بخوانید :

پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا در سال 2017

پراید رتبه 83 در پرفروش ترین خودروهای جهان!

رکورد فروش جدید مرسدس بنز در سال 2017

فولکس واگن رکورد فروش سالیانه اش را شکست