تسلا قیمت پایه شاسی بلند مدل X را کاهش می دهد

تسلا قیمت پایه مدل X را حدود ۳۰۰۰ دلار کاهش داده است، این عمل به دنبال افزایش حاشیه سود برای خودروی شاسی بلند تمام الکتریکی این کمپانی رخ داده است.

“وقتی ما مدل X 75D را راه انداختیم، حاشیه نداشت. همانطور که مشتریان رضایت ما را به دست آورده اید، می توانیم قیمت را پایین بیاوریم و به مشتریان مان ارزش بیشتری بدهیم. »تسلا در بیانیه ای گفت که این خبر در روز جمعه منتشر شد.

نسخه پایه مدل X 75D، مجهز به سیستم چهار چرخ محرک است. در حال حاضر با قیمت ۷۹٫۵۰۰ دلار یا ۸۰٫۷۰۰ دلار به اضافه هزینه جابجایی، آغاز می شود. در حال حاضر، تسلا مدل X ، با ۵ هزار دلار قیمت گران تر نسبت به مدل X با گزینه های مشابه ساخته می شود. مدل S با حالت چهار چرخ محرک از ۷۵،۷۰۰ دلار شامل هزینه مقصد شروع می شود.

مدیر عامل شرکت ایلان ماسک می گوید مدل X به لحاظ تولید به مدل S مدل رسیده است. در نسخه پایه، مدل X می تواند ۲۳۷ مایل را با یک بار شارژ طی کند و در حدود ۴٫۹ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت برسد. در بالاترین تیپ، P100D که به قیمت ۱۴۵،۰۰۰ دلار است، ۲۸۹ مایل قابلیت پیمایش دارد و در عرض ۲٫۹ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت می رسد.

تسلا پیشنهاد ارزش مدل X را نیز به روشهای دیگر افزایش داده است. تسلا سازنده خودرو، ویژگی های برتر را به عنوان ویژگی های استاندارد در مدل X P100D و همچنین مدل S P100D اضافه کرده است. در تریم های پایین تر مدل X، آپشن پکیج پریمیوم دارای قیمت ۶۰۰۰ دلاری است.

قیمت مدل X جدید به دنبال تعدادی از تغییرات در مدل S است. پیشتر، تسلا مدل پایه S 60 و ۶۰D را کاهش داد. ارزان ترین نسخه ۷۵ با باتری بزرگ ۷۵ کیلووات در ساعت باتری عرضه شد و Tesla قیمت آن را به میزان ۷،۵۰۰ دلار کاهش داد.

منبع : Motortrend.com

مطالب مرتبط :

بررسی مقایسه ای دو خودرو الکتریکی شورلت و تسلا