ساینا اتوماتیک توسط سایپا رسما قیمت گذاری شد

سایپا ، قیمت خودروی جدید خود ساینا اتوماتیک را اعلام کرد. معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا، در اظهاراتی قیمت ساینا مجهز به دنده اتوماتیک را ۳۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان عنوان کرد.

رضا تقی زاده در ادامه با اشاره به استقبال مشتریان از خودرو ساینا دنده ای، اظهار امیدواری کرد نمونه اتوماتیک این خودرو نیز جایگاه خوبی در بازار در میان مشتریان پیدا کند.

وی گیربکس این خودرو که از نوع CVT بوده را بهترین گیربکس در نوع خود دانسته و آن را به عنوان نخستین گیربکس CVT مورد استفاده شده در صنعت خودرو کشور معرفی کرد.

تجهیزات و امکانات رفاهی محصول جدید سایپا

تقی زاده همچنین ساینا مجهز به دنده اتوماتیک را دارای انواعی از امکانات های رفاهی دانست که در بازه قیمتی خود، در خودرو دیگری یافت نمی شود.

از جمله امکانات و آپشن های رفاهی محصول جدید سایپا بدین شرح است: سیستم استارت دکمه ای، سیستم ورود بدون کلید، فرمان برقی، کروز کنترل، نمایشگر لمسی ۷ اینچی، سیستم کنترل فشار باد تایرها، کامپیوتر سفری، سنسور پارک دنده عقب، سیستم تهویه هوای نیمه اتوماتیک، نمایش میزان دمای هوای بیرون خودرو، مجهز به مسیریاب، چراغ های همراهی تا درب منزل، سیستم کنترل صوتی روی فرمان، آینه های جانبی با قابلیت تنظیم برقی و باز شدن اتوماتیک درب ها هنگام تصادف.

معاون فروش سایپا، همچنین اظهار امیدواری کرد در صورت حذف برخی خودروهای بالای ۳۰ میلیون در آینده، ضریب نفوذ این خودرو افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

قابل ذکر است پیش فروش ساینا اتوماتیک از ۶ شهریور در ساعت ۱۱ صبح آغاز شده و متقاضیان و مشتریان این خودرو سایپا می توانند با مراجعه به نمایندگی های سایپا در سراسر کشور و یا از طریق وب سایت شرکت سایپا، اقدام به ثبت نام کنند.

منبع : www.donyayekhodro.com

مطالب مرتبط :

شرایط و طرح های فروش پراید قبل از توقف تولید