چند وقتی است منابع خبری مختلف اخبار زیادی از واردات و عرضه‌ی محصولات جدید پژو به گوشمان می رسانند، خودروهایی که اصطلاحا به اون‌ها خودروهای پسا برجامی گفته می‌شوند و از ثمرات برجام محسوب می شوند.
پژو
از اونجایی که همیشه رابطه‌ی بین بزرگترین خودروساز داخلی یعنی ایران‌خودرو و خودروساز فرانسوی یعنی پژو خوب بوده این بار هم این خودروساز ایرانی اقدام به همکاری با طرف فرانسوی خودش کرده و به تازگی دو خودروی فرانسوی را در کشور عرضه می کند.
پژو
سدان پژو به نام ۵۰۸ و کراس‌اوور پژو یعنی ۲۰۰۸، دو محصول جدید از این خودروساز فرانسوی هستن که پیش‌فروش مدل ۲۰۰۸ در روزهای اول تیرماه با وجود اینکه استقبال خیلی خوبی ازش نشد به اتمام رسید و ۱۷ همین ماه هم فروش فروش نقدی ۵۰۸ با قیمت ۱۷۹ میلیون تومان شروع شد.
پژو
به زودی ۵۰۸ فرانسوی راهی خیابان‌های ایران می‌شود و باید در یکی از پرفروش‌ترین و مهم‌ترین کلاس‌های خودروهای وارداتی یعنی سدان‌‌های خانوادگی نیمه لوکس رقابت کند. جایی که رقبای قدری مثل کیا اپتیما، هیوندای سوناتا و هم‌وطن ۵۰۸ یعنی رنو تلیسمان حضور دارند.
آیا ویژگی‌های ظاهری، فنی و قیمت‌گذاری محصول تازه ایران خودرو می‌تواند قابل رقابت با رقبای خودش باشد یا خیر، باید منتظر ماند و دید.

منبع : شهر خبر