آغاز فروش پژو 508 در کشور

گروه خودروسازی ایران خودرو پس از پیش فروش شاسی بلند پژو 2008، آغاز فروش پژو 508 در کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

چند وقتی است منابع خبری مختلف اخبار زیادی از واردات و عرضه‌ی محصولات جدید پژو به گوشمان می رسانند، خودروهایی که اصطلاحا به آن‌ها خودروهای پسا برجامی گفته شده و به عبارتی از ثمرات برجام محسوب می شوند.

آغاز فروش پژو 508 در کشور

از آنجایی که همیشه رابطه بین بزرگترین خودروساز داخلی یعنی ایران‌خودرو و خودروساز فرانسوی یعنی پژو خوب بوده این بار هم این خودروساز ایرانی اقدام به همکاری با طرف فرانسوی خود کرده و به تازگی دو خودروی فرانسوی را در کشور عرضه می کند.

آغاز فروش پژو 508 در کشور

سدان پژو به نام ۵۰۸ و کراس اوور پژو یعنی ۲۰۰۸، دو محصول جدید از این خودروساز فرانسوی هستند که پیش‌فروش مدل 2008 در اوایل تیر ماه با وجود استقبال نه چندان زیاد، به اتمام رسید و دیروز (هفدهم تیر) نیز فروش فروش نقدی ۵۰۸ با قیمت ۱۷۹ میلیون تومان شروع شد.

آغاز فروش پژو 508 در کشور

به زودی ۵۰۸ فرانسوی راهی خیابان های ایران می‌شود و باید در یکی از پرفروش‌ترین و مهم‌ترین کلاس های خودروهای وارداتی یعنی سدان های سایز متوسط رقابت کند جایی که رقبای قدری مثل کیا اپتیما، هیوندای سوناتا و هم وطن ۵۰۸ یعنی رنو تلیسمان کاملا جدید نیز حضور دارند.

آیا ویژگی های ظاهری، فنی و قیمت گذاری محصول تازه ایران خودرو می تواند قابل رقابت با رقبای خودش باشد یا خیر، باید منتظر ماند و دید.

منبع : شهر خبر

مطالب مرتبط :

آغاز تولید آزمایشی پژو 301 در سایت ایران خودرو

شرایط جدید فروش پژو 301 جدید

تولید سالانه 16 هزار دستگاه پژو 2008 در کشور

آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به عراق

خروج شورای رقابت از قیمت‌گذاری پژو 2008