تست جاده ای شورلت کوروت موتور وسط با پوشش سنگین

چند ماه پس از آنکه ما در مورد شورلت کوروت موتور وسط چیزهایی شنیدیم، اما عکس های جاسوسی امروز نشان می دهد که این خودروساز هنوز کار سختی در توسعه خودرو جدید دارد. یک نمونه اولیه از این خودرو اخیرا در حال استقرار در مسیر موردنظر جهت تست دیده شد که البته از پوشش استتاری سنگینی برخوردار بود.

مهندسین شورلت باید حواسشان به عکاسان مخفی جهت گرفتن تصاویری از خودروی مذکور باشند گرچه آن طور که پیداست این کار را به خوبی انجام داده اند. اما ظاهرا نتوانستند موتور وسط بودن کوروت  را از دیدگان پنهان سازند. فاصله کوتاه کاپوت خودرو تا محور جلو جایی را برای قرار دادن موتور نمی گذارد این در حالی است که فضای کافی بین کابین و محور عقب خودرو به منظور قرار دادن موتور ۸ سیلندر طولی آن وجود دارد.

موتور دیزلی برای این خودرو در حد یک راز است اما خبرهایی از جنرال موتورز به گوش می رسد که پیشرانه ای ۶٫۲ لیتری ۸ سیلندر بر روی این خودرو سوار می گردد. گرچه حتی تولید نسخه هیبریدی آن نیز دور از ذهن نیست.

کوروت موتور احتمالا در تاسیسات جنرال موتورز در ایالت کنتاکی تولید می گردد. گمان می رود تولید آن از ژانویه سال ۲۰۱۹ آغاز گردد. ما امیدواریم سوپر اسپرت شورلت را با پوششی استتاری کمتر به زودی مشاهده کنیم.

منبع : Motortrend.com

بیشتر بخوانید :

شورلت کامارو 1100 اسبی به جنگ دوج دیمون می رود!

انتشار تصاویری رسمی از شورلت سیلورادو جدید

بیوک رگال GS مدل 2018 معرفی شد

نقد و بررسی فورد سری F سوپر دیوتی 2017

نقد و بررسی کادیلاک CT6 مدل 2017