آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به کشور عراق

با توجه به استقبال بالای شهروندان عراقی از خودروهای تولیدی ایران خودرو و رضایت آنان از این محصولات، اولین محموله خودرو پژو پارس اتوماتیک به کشور همسایه، عراق آغاز شده است.

از آنجایی که فروش خودروی پژو پارس چند وقتی است در بازار عراق انجام می گیرد و مشتریان عراقی با این خودرو آشنا هستند و همین طور علاقه و تمایل بالای عراقی ها به داشتن خودرویی با گیربکس اتوماتیک، شرکت خودروسازی ایران خودرو صادرات پژو پارس با گیربکس اتوماتیک را در دستور کار خود قرار داده است و امروز شاهد آن هستیم که اولین محموله این خودرو به این کشور صادر گشت.

آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به کشور عراق

طبق گزارشات، با توجه به استقبال بالای عراقی ها از محصولات ایران خودرو، طی برنامه ریزی های صورت گرفته توسط این خودروساز وطنی، قرار است به زودی خط تولید پژو پارس در سایت اسکندریه قرار گرفته و از این رو سرعت عرضه این محصول در عراق افزایش یابد و علاوه بر این خدمات پس از فروش و قطعات این خودرو راحت تر به مشتریان عرضه گردد.

آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به کشور عراقآغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به کشور عراق

گفتنی است در حال حاضر تعداد 20 هزار دستگاه خودروی پژو پارس در سطح خیابان های این کشور تردد می کنند. همچنین در جهت کسب رضایت بیشتر مشتریان، گروه ایران خودرو امکان نصب امکانات و تجهیزات اضافی همچون سیستم مالتی مدیا و رینگ های آلومینیومی را در نمایندگی های این شرکت در عراق میسر ساخته است.

آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به کشور عراق

میزان عرضه یش بینی شده پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو در عراق

طبق تصمیمات و برنامه ریزی های انجام گرفته قرار است طی سال جاری، 500 دستگاه خودروی پژو پارس اتوماتیک عرضه شود. ناگفته نماند چند وقتی است خودروی 207 اتوماتیک در بازار عراق به فروش می رسد و با ورود پژو پارس اتوماتیک به این بازار، پیش بینی می گردد سهم فروش خودروهای اتوماتیک شرکت ایران خودرو افزایش خواهد یافت و شاید در آینده دیگر خودروهای اتوماتیک همچون دنا نیز در سبد محصولات ایران خودرو در عراق قرار گیرد.

آغاز صادرات پژو پارس اتوماتیک به کشور عراق

مطالب مرتبط :

آغاز تولید هایما S5، شاسی بلند چینی ایران خودرو