هایما S5 توربو در سایت ایران خودرو

خط تولید شاسی بلند جدید و کامپکت چینی، هایما S5 توربو امروز سه شنبه 21 آذر با حضور نمایندگان و مدیران شرکت های خودروسازی ایران خودرو و هایما چین در سایت تولید ایران خودرو خراسان رسما افتتاح شد.

هایما S5 توربو

در آغاز این مراسم که با همراهی ویژه چند تن از صاحب منسبان شرکت خودروسازی هایما (Haima) برگزار شد، خبرنگاران حوزه خودرو پس از افتتاح رسمی خط تولید توسط بیژن بیژن زاهدی فرد مدیرعامل ایران خودرو خراسان و چِن گائوچائو معاون مدیرعامل کمپانی هایما، به بازدید از این مجموعه پرداخته و با قسمت‌های مختلف آن آشنا شدند.

وی ادامه داد: در برنامه 5 ساله ایران خودرو خراسان که هم‌اکنون سه سال از آن را پشت سر گذاشته‌ایم، معرفی و تولید سالیانه یک محصول جدید در دستور کار بوده و تا کنون سه خودروی هایما S7، هایما S7 توربو و سوزوکی ویتارا فیس‌لیفت و در تازه‌ترین قدم هایما S5 توربو به سبد محصولات افزوده و راهی بازار شده است.

هایما S5 توربوهایما S5 توربو

تاکید نماینده هایما بر توسعه روابط با ایران

پس از صحبت‌های مدیرعامل ایران خودرو خراسان، چِن گائوچائو معاون مدیرعامل شرکت خودروسازی هایما در سخنانی گفت: هایما تجربه‌ای 30 ساله در تولید خودرو داشته و سابقه همکاری 15 ساله با کمپانی مزدا زیربنای مدیریتی و فنی مستحکمی برای این شرکت فراهم کرده است. هایما S5 توربو در چین از نظر طراحی خودروهای سبک، کاربردی و مورداطمینان جزء پیشروان بازار بوده و این مدل نیز نتیجه همکاری سه ساله این شرکت با شرکت طراحی LD’A ایتالیا است.

هایما S5 توربو

ویلیام دانگ مدیرعامل هایما در ادامه سخنان معاون خود با اشاره به آغاز تولید انبوه دومین محصول مشترک این برند و شرکت ایران خودرو اظهار داشت: تولید انبوه S5 در ایران نقطه عطف همکاری این دو شرکت بوده و هایما نه تنها همکاری با شریک فوق العاده خود در ایران را ادامه خواهد داد بلکه با بررسی ذائقه مشتریان ایرانی به توسعه سبد محصولات خود خواهد پرداخت.

منبع : عصر خودرو