تمام ظرفیت پیش فروش برلیانس C3 تکمیل شد

ساعت ۱۱ صبح امروز ۲۲ مرداد ماه پیش فروش محصول جدید پارس خودرو آغاز شده و به صورت اینترنتی متقاضیان می توانستند برای ثبت نام خودروی برلیانس C3 کراس اقدام کنند.

در نمایشگاه مشهد هفته قبل که از تاریخ ۱۶ مرداد تا ۲۰ مرداد در جریان بود شرکت سایپا شرایط پیش فروش، زمان ثبت نام و قیمت آن را اعلام کرده بود. طبق گفته معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا پیش فروش خودرو چینی برلیانس که از صبح امروز آغاز شده بود در حدود ساعت ۵ عصر ظرفیت ثبت نام آن به اتمام رسید.

رضا تقی زاده در این باره افزود : استقبال مردم از پیش فروش  این خودروی کراس بسیار خوب بوده و این علت این امر را کیفیت بالای محصولات پارس خودرو عنوان کرد و خبر از افزایش تولید C3 کراس در آینده را داد.

وی در ادامه تاکید کرد که با وجود استقبال بالای مشتریان جهت ثبت نام اینترنتی در سایت سایپا، مشکلی در این امر به لحاظ فنی به وجود نیامده و خدمات اینترنتی به بهترین نحو انجام شده است.

لازم به ذکر است خودروی برلیانس C3 کراس از موتوری ۱۵۰۰ سی سی ۴ سیلندر سود می برد که از توانی معادل ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۵ نیوتن متر برخوردار است. خودروی مذکور جهت انتقال قدرت به یک گیربکس ۴ سرعته خودکار برای به حرکت درآوردن چرخ های جلو مجهز می باشد و قیمت آن در زمان پیش فروش ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

منبع : عصر خودرو

جهت اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد شرایط پیش فروش این خودرو می توانید روی لینک پیش فروش خودرو برلیانس C3 کراس کلیک نمایید.