تصاویر جاسوسی از بی ام و X2 2019

به تازگی تصاویر جاسوسی از خودروی جدید کمپانی آلمانی BMW توسط عکاسان در حال تست جاده ای شکار شده که از ظاهر خودرو می توان پی برد مدل مذکور X2 بوده است. درست مثل برادرانش X4 و X6، این خودرو نیز از همان طراحی شبه کوپه‌ای معروف بهره می‌برد.

نمای کناری خودرو شباهت بسیاری به مزدا CX-5 داشته و جلوی خودرو نیز جولانگاه اِلمان‌های بسیاری از طراحی مدل کانسپت است؛ اما چراغ‌های جلو عریض تر شده و همچنین هواکش‌های زیر جلو پنجره دستخوش تغییراتی شده‌اند. تغییرات اما در پشت خودرو محسوس‌ترند؛ اسکیدپلیت بزرگ و بدقواره همراه با اگزوزها رفته و جایشان را به اسکیدپلیتی کوچک‌تر و اگزوزهای تکی داده و چراغ‌های عقب نیز کمی اضافه وزن پیدا کرده‌اند.

بی ام‌ و X2 پلتفرم UKL خود را نیز از برادر کوچکتر، X1 به عاریه گرفته است. طبق رسم عادت، نسخه معمولی دیفرانسیل جلو خواهد بود ولی با کمی شل کردن سر کیسه، مدل چهارچرخ متحرک xDrive نیز در خدمتگذاری حاضر خواهد بود.

ازجمله گزینه‌های بنزینی که از همان ابتدا در دسترس خواهند بود می‌توان به xDrive20i با موتور ۲ لیتری توربو شارژ با ۱۸۹ اسب بخار نیرو و مدلی دو لیتری و ۳۰۰ اسب بخاری اشاره کرد.

طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، شهریور ماه و در نمایشگاه فرانکفورت، بالاخره چشممان به جمال X2 روشن خواهد شد.

منبع : پدال

مطالب مرتبط :

نگاهی عمیق به بی ام و X3 2018

نقد و بررسی بی ام و سری 6 گرن توریسمو 2018

مسابقه شتاب بنز E63 و بی ام و M6 + ویدئو

نسل جدید بی ام و M5 رسما معرفی شد

مسابقه درگ شاسی بلندهای کوپه بنز و BMW + ویدئو