سال گذشته، کمپانی آلمانی مرسدس بنز در رویداد مونتری خودرویی مفهومی را با نام Mercedes-Maybach Vision 6 و با رنگی سرخ و ابعاد خیره کننده ای به نمایش گذاشت. و به نظر می رسد مرسدس در پی ارائه یک خودروی مفهومی رادیکال دیگر در تیزر جدید خود است.

در ویدئو زیر، مرسدس میباخ یک ماشین فوق العاده لوکس است که شبیه به Vision 6 از سال گذشته را به تصویر می کشد. تیزر بر کاپوت طویل و چرخ های بزرگ تأکید می کند که کمی واقع گرایانه تر از آنچه در دیدگاه ۶ هستند به نظر می رسد.

در فضای داخلی عناصر آن کمی به واقعیت نزدیکتر شده اند، هرچند داشبورد آن نیز کوچکتر شده و از طراحی کانسپت قبلی زاویه گرفته است.

مجله خودرویی Autocar گزارش می دهد این خودروی مفهومی جدید یک نسخه قابل تبدیل نسبت به نسخه مفهومی سال گذشته است. انتظار می رود که آن را در رویداد خودرویی پبل پیچ ( Pebble Beach) که در تاریخ ۲۰ اوت اتفاق می افتد، مشاهده کنید.

اگر این خودروی دیده شده در تیزر کمپانی، نسخه ای تبدیل شده از مدل مفهومی Vision 6 باشد، شاید بتوان تا حدودی پیشرانه و قدرت خروجی آن را ارزیابی کرد. مدل مفهومی قبلی دارای یک باتری ۸۰ کیلووات ساعت بود که از ۴ موتور الکتریکی که همزمان وارد عمل می شدند تشکیل می شد.

مجموع خروجی سیستم ۷۳۸ اسب بخار بوده است. این حجم قدرت برای این کوپه بزرگ به اندازه کافی قوی بوده و می تواند کمتر از ۴ ثانیه این خودرو را سرعت به ۶۲ مایل یا ۱۰۰ کیلومتر برساند. پیشرانه مذکور چه بر روی این خودرو قرار بگیرد و چه نگیرد نشان دهنده توسعه آن برای نسخه های تولیدی این کمپانی است.

در بخش زیر می توانید این تیزر تبلیغاتی کمپانی مرسدس بنز را مشاهده نمایید.

 

منبع : Motortrend.com

مطالب مرتبط :

دوئل مرسدس بنز C63 AMG 2017 و BMW M4 2017