استون مارتین ونکوئیش جدید

استون مارتین ونکوئیش جدید به تازگی در جاده های برفی و یخ زده کشور سوئد دیده شده است. البته خودرو دیده شده دارای پوشش استتار شده بوده که رنگ مشکی مات آن سبب شده عناصر طراحی آن از چشم های جاسوسان صنعت خودرو پنهان بماند.

مدل ونکوئیش سال هاست که در بازار حضور دارد و طراحی ظاهری و داخلی آن برای دهه دوم قرن بیست و یکم تا حد زیادی قدیمی شده است. از این رو کمپانی انگلیسی استون مارتین قصد دارد در ماه های آینده این خودرو را در یک نمایشگاه بین المللی معتبر و مطرح معرفی نماید.

استون مارتین ونکوئیش جدید در سوئد تست میشود

گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که ونکوئیش جدید قرار است در نمایشگاه ماه مارس که در شهر ژنو سوئیس برگزار می گردد رونمایی شود.

جزئیاتی از تصاویر جاسوسی

تصاویر جاسوسی گرفته شده از ونکوئیش جدید نشان می دهد این خودرو از یک سپر جلو باز طراحی شده و همچنین دماغه ای با خطوط تیز روی آن بهره می برد که همین عوامل سبب شده مدل جدید استون مارتین جذاب و با شکوه به نظر برسد.

همچنین علی رغم وجود پوشش استتار شده ، چراغ های عقب قابل مشاهده بوده و استون مارتین از چراغ های باریک و کوچکی برای خودروی اسپرت جدید خود بهره برده است.

استون مارتین ونکوئیش جدید در سوئد تست میشوداستون مارتین ونکوئیش جدید در سوئد تست میشود

از آنجایی که دریچه های ورودی های هوا بر روی کاپوت نسبتا بزرگ بوده این گمانه و شایعه را ذهن پدید آورده که کمپانی اسپرت ساز مذکور، قصد دارد پیشرانه ای 12 سیلندر را در قلب خودرو جای دهد. شایعات خبر می دهند قدرت موتور در نظر گرفته شده برای استون مارتین ونکوئیش جدید می تواند تا 700 اسب بخار نیرو تولید کند.

البته با توجه به سابقه ای که این خودروساز در ارائه مدل های 12 سیلندر در کنار نسخه های 8 سیلندر دارد پیش بینی می شود در کنار عرضه نسخه 12 سبلندر احتمالی برای خودرو مذکور ، استون مارتین مدلی کوچک تر و ضعیف تر نیز برای ونکوئیش جدید در نظر گیرد.

مطالب مرتبط :

رکورد زدن فروش استون مارتین در سال 2017