اواخر امسال، شروع تولید شاسی بلند چینی هاوال H2

تولید شاسی بلند چینی دیگر با نام هاوال H2 از اواخر امسال آغاز خواهد شد. بازار شاسی بلندها داغ داغ است و هر برندی که در ایران به فعالیت مشغول است مدل های متنوعی از شاسی بلند را در کلاس و اندازه های متفاوت را روانه بازار می کند.

در این بین خودروسازان چینی نیز پا پس نکشیده و سعی می کنند در بازار شاسی بلندهای ارزان قیمت ایرانی که عموما خود چینی ها هستند مدل های متنوعی را چه به لحاظ اندازه و کلاس و چه به لحاظ قیمت در بازار تشنه ایران عرضه کنند.

هایما S7جک S5

به تازگی شرکت بهمن موتور که نمایندگی شرکت خودروسازی گریت وال را در اختیار دارد قصد تولید هاوال H2 را در ماه های آتی برنامه ریزی کرده و با آغاز تولید آن نیز ، به احتمال فراوان پیش فروش آن نیز آغاز خواهد شد. این خودرو برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو تهران که در آذر ماه برگزار گردید در معرض دید عموم قرار گرفت.

لوگو بهمن موتورلوگو گریت وال

اطلاعات بیشتر پیرامون تولید مدل های هاوال توسط مدیر فروش شرکت بهمن

در رابطه با شروع تولید مدل هاوال H2 جدید، مدیر فروش طی گفتگویی اعلام کرده است که اولین شاسی بلند این شرکت چینی، از اواخر امسال بر روی خط تولید بهمن موتور قرار خواهد گرفت و قیمت H2 جدید را بین 80 تا 90 میلیون تومان تخمین زد. آقای حمیدرضا علیزاده مدعی شد در این کلاس خودرویی و با توجه به کیفیت و قیمت خودروی مورد بحث، رقیب قدرتمندی در این بازه قیمتی برای این خودرو در حال حاضر وجود ندارد و در گروه بهمن بابت فروش مناسب آن هیچ نگرانی وجود ندارد.

اواخر سال، شروع تولید شاسی بلند چینی هاوال H2اواخر سال، شروع تولید شاسی بلند چینی هاوال H2

وی همچنین از شرایط فروش متنوع این شاسی بلند جدید بر اساس سلایق متفاوت مشتریان خبر داده که سبب می گردد اقبال عمومی به خرید این خودرو افزایش یابد و قطعا روش های مختلف فروش توسط رسانه ها در زمان موعد اطلاع رسانی خواهد شد.

اواخر سال، شروع تولید شاسی بلند چینی هاوال H2

مدیر فروش گروه بهمن، در ادامه خبر داد تولید مدل دیگری از هاوال نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد و آن هاوال H6 جدید است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است تولید از نیمه دوم سال آینده آغاز گردد.

مطالب مرتبط :

آغاز تولید هایما S5، شاسی بلند چینی ایران خودرو