تویوتا لندکروز با کیت بدنه رنگید دیزاین با ابهت تر از همیشه

تویوتا لندکروز را همه می شناسند. این خودرو در کلاس شاسی بلندهای بزرگ جای گرفته و در ایالات متحده و به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس از فروش بالایی برخوردار است. البته ناگفته نماند در کشورمان نیز این شاسی بلند عظیم الجثه، طرفداران دو آتیشه زیادی دارد که این همه محبوبیت به خاطر ابهت، قدرت و کیفیت این SUV ژاپنی است. اخیرا این شاسی بلند فول سایز توسط یکی از شرکت های تیون، مورد بهسازی قرار گرفته و با لباسی جدید در خیابان ها جولان می دهد.

تویوتا لندکروز با کیت بدنه رنگید دیزاینتویوتا لندکروز رنگید دیزاین

در ادامه به بررسی کوتاه تویوتا لندکروز رنگید دیزاین می پردازیم و بررسی خواهیم کرد که آیا لباس نویی که بر تن شاسی بلند دوست داشتنی پوشیده شده به آن می آید یا نه!

بررسی لندکروز با لباس رنگید دیزاین

این شرکت تیون کننده خودرو که در کشور روسیه فعالیت می کند، دست به ریسک بزرگی دست زده و شاسی بلند محبوب تویوتا را به عنوان خودرویی تقویت شده انتخاب کرده است. البته این کمپانی در تیون سازی تویوتا لندکروز ، صرفا اقدام به تقویت بدنه این خودرو کرده و ظاهرا تغییراتی در طراحی داخلی خودرو انجام نداده و به خصوص در پیشرانه و سایر بخش های فنی آن هیچ دستکاری نکرده و کماکان از موتور استاندارد بهره می برد.

تویوتا لندکروز با کیت بدنه رنگید دیزاین

تقویت و طراحی مجدد بدنه نیز از طریق کیت بدنه مخصوص این شرکت انجام پذیرفته که در دو رنگ مشکی و سفید به مشتریان عرضه می شود. کاسه چراغ های اصلی به رنگ مشکی درآمده و جلو پنجره این خودرو نیز طبق رنگ انتخابی مشکی یا سفید شده است و این تغییر رنگ به نشان تویوتا نیز سرایت کرده است. سپر جلو به طور کامل تعویض شده و یک سپر جدید پهن و عریض که دارای ورودی هوای بزرگی است جای آن را گرفته، در این سپر علاوه بر مه شکن، چراغ های LED اضافی نیز به کار رفته است.

تویوتا لندکروز با کیت بدنه رنگید دیزاینتویوتا لندکروز رنگید دیزاین

در نمای کنار، شیشه ها دودی شده اند و رنگ ها بزرگتر شده و از طرح های متنوعی برخوردارند. رکاب شاسی بلند تویوتا نیز با یک نمونه پهن تر تعویض گشته است.

در بخش عقب تویوتا لندکروز رنگید دیزاین همانند جلو، درب کرومی صندوق عقب و نشان تویوتا، به رنگ بدنه در آمده اند. همچنین سپر عقب نیز مورد بهسازی قرار گرفته است گرچه تغییرات آن نسبت به بخش جلو کمتر است.

تویوتا لندکروز با کیت بدنه رنگید دیزاینتویوتا لندکروز با کیت بدنه رنگید دیزاین

در کل می توان گفت، تویوتا لندکروز رنگید دیزاین ، بیش از پیش با ابهت تر و با صلابت تر گشته است.

مطالب مرتبط :

تویوتا لندکروز با تیونینگ Wald، با ابهت تر از قبل

نتایج ضعیف تویوتا سی ینا در تست تصادف IIHS

عرضه نسخه جدیدی از تویوتا پرادو 2018

نقد و بررسی تویوتا هایلندر 2017

تویوتا سوپرا رودستر جدید ؛ متفاوت تر از گذشته