بنتلی مولسان با تیونینگ منصوری را بیشتر بشناسید

منصوری (Mansory) ، شرکت تیونینگ خودرو مستقر در آلمان است، که در سال ۱۹۸۹ توسط یک مهاجر ایرانی الاصل، بنام کوروش منصوری تاسیس شد. اگر از شما بخواهند که تیونری جز منصوری را نام ببرید که بارها توانسته ظاهر بیرونی و داخلی ماشین ها را به معنای واقعی کلمه ارتقا ببخشد مسلما تحت فشار قرار می گیرید!

اگر به کار های گذشته ی منصوری نگاهی بیندازید چیزهای زیادی خواهید یافت! از کیت سیراموسا برای فراری گرفته تا کاربونادو برای لامبورگینی و از همه مهم تر بنتلی کانتیننتال vites rose از سال ۲۰۰۹ , که از رنگی ترین تیون های تاریخ منصوری بوده است.

بنتلی مولسان با تیونینگ منصوری ؛ نهایت زیبایی و تجمل - خودرو ویترینبنتلی مولسان با تیونینگ منصوری ؛ نهایت زیبایی و تجمل - خودرو ویترین

کلمات “منصوری با “دقت و ظرافت ” مترادف است و باید همیشه در یک جمله کنار هم قرار بگیرند. حالا منصوری به سراغ لیموزین سوپر لوکس بنتلی یعنی مولسان رفته و دست به تیون این خودروی انگلیسی زده اما فقط طراحی بیرونی خودرو  را مورد تغییرات و بهسازی قرار داده است.

بنتلی مولسان با تیونینگ منصوری ؛ نهایت زیبایی و تجمل - خودرو ویترینبنتلی مولسان با تیونینگ منصوری ؛ نهایت زیبایی و تجمل - خودرو ویترین

در ادامه می توانید مشخصات فنی و تصاویر بنتلی مولسان با تیونینگ منصوری را ملاحظه کنید.

پیشرانه : ۶٫۸ لیتری ۸ سیلندر

قدرت : ۵۸۵ اسب بخار

گشتاور : ۱۱۰۰ نیوتن متر

شتاب ۰ تا صد : ۵ ثانیه

حداکثر سرعت : ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت

قیمت : ۳۰۰ هزار دلار

منبع: top speed

مطالب بیشتر :

تست سرعت بنتلی بنتایگا و بی ام و X5

معرفی بی ام و X6 M با تیونینگ منهارت

نقد و بررسی بنتلی مولسان 2017

تولید لندروور دیفندر بسیار خاص در جشن تولد 70 سالگی این مدل

رونمایی از خودروی جدید جگوار XJR575 2018