واردات محصولات فولکس واگن به ایران از ماه آینده

واردات محصولات فولکس واگن به ایران از ماه آینده توسط گروه خودروسازی ماموت انجام خواهد شد. در سایت ایرانی فولکس واگن زمان ورود این برند پرفروش جهانی به کشورمان، 35 روز دیگر پیش بینی شده است.

ماموت خودرو

با آغاز این همکاری، این برند بعد از ۱۷ سال به بازار خاورمیانه باز می‌گردد و می تواند وابستگی این خودروساز آلمانی را به بازارهای فرامرزی چون برزیل و چین کاهش دهد. به گفته فولکس واگن این شرکت قرار‌دادی با گروه ماموت به امضا رسانده است که بر اساس آن دو مدل تیگوان و پاسات فولکس واگن به ایران صادر خواهد شد. همچنین قرار است این شرکت در کشور از ۸ نمایندگی با محوریت تهران بهره‌ ببرد.

واردات محصولات فولکس واگن به ایران از ماه آینده توسط شرکت ماموت آغاز می شود

این خودروساز آلمانی با دو مدل ذکر شده به بازار کشورمان خواهد آمد. به نظر می رسد از این دو خودرو، سدان پاسات در کشورمان تولید شود و شاسی بلند تیگوان هم از طریق واردات، به بازار خودروی کشورمان راه یابد. ضمن اینکه خودروی دیگری که احتمال دارد در آینده در سبد عرضه این دو شرکت قرار گیرد، هاچ بک پولو است.

واردات محصولات فولکس واگن به ایران از ماه آینده توسط شرکت ماموت آغاز می شودواردات محصولات فولکس واگن به ایران از ماه آینده توسط شرکت ماموت آغاز می شود

در این زمینه مهرزاد فردوس، مدیر عامل ماموت خودرو به عنوان وارد کننده رسمی محصولات این شرکت آلمانی در ایران می گوید: «بازار خودروی ایران در حال حاضر با تغییراتی بر پایه تامین نیاز مشتریان روبه‌رو شده است. راحتی، سازگاری با محیط زیست، ایمنی، صرفه جویی در مصرف سوخت و خدمات مدرن اهمیت بسزایی بین ایرانیان دارد که باعث می شود صنعت خودرو مورد بازنگری قرار گیرد. ماموت خودرو مفتخر است به عنوان شریک فولکس واگن در ایران به عنوان بخشی از این روند تحول شناخته می شود.»

مطالب مرتبط :

شرایط جدید فروش نقدی فولکس واگن پاسات 2018 از 30 خرداد

فیس لیفت فولکس واگن پاسات 2019 نسخه اروپا

یدک کشیدن تراموا توسط فولکس واگن آماروک

شاسی بلند دیگر از فولکس واگن در حال ساخت است